سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تفاوت کاندوم خاردار و فضایی

انواع کاندوم ها مطمئن و موثر هستند. کاندوم مردانه یک غلاف نازک است که بر روی آلت تناسلی مردان قرار گرفته و مانع ورود اسپرم به رحم زن می شود در حین مقاربت جنسی، رابطه دهانی یا رابطه مقعدی در جای خود باقی می مانند، کاندوم های مردانه راهی موثر برای محافظت از آن ها و شریک زندگی در برابر عفونت های مقاربتی (STI) هستند. در این مقاله قصد داریم تا تفاوت کاندوم خاردار و فضایی را به شمامعرفی کنیم:

تفاوت کاندوم خاردار و فضایی

کلمه «خاردار» شما را گمراه نکند! همان طور که از اسم این نوع از کاندوم پیدا است، دارای خار هایی می باشد که سبب افزایش لذت جنسی زن و مرد خواهد شد. خار ها در کاندوم های خاردار استاندارد برجستگی های کوچکی هستند که می توانند گرد یا هرمی شکل باشند، این برجستگی های کوچک می تواند در بدنه داخلی کاندوم (که با آلت تناسلی مرد در تماس است) وجود داشته باشد یا در بدنه خارجی (که با واژن زن در تماس است) قرار داشته باشد و یا البته هر دو!

این خارها برای ایجاد درد در جنس مونث یا خشونت در رابطه جنسی طراحی نشده اند، بلکه آمده اند تا با ایجاد اصطکاک بیشتر، تحریک و لذت این ارتباط را افزایش دهند. هر چند برخی از کاندوم های خاردار با دارا بودن ارتفاع زیاد، ممکن است ایجاد درد نیز کنند، اما این کار در کاندوم های رایج و برند های معتبر چندان رایج نیست. اغلب کاندوم های خاردار به گونه ای می باشند که سبب لذت جنسی طرفین شده و طرفداران بسیاری نیز دارد.

 

کاندوم خاردار نمونه های بسیار زیادی دارد به عنوان مثال:

کاندوم درشت ژله ای

کاندوم فضایی

کاندوم تاخیری میوه ای

کاندوم فانتزی

کاندوم تنگ سرد کننده

کاندوم ضد حساسیت

و بسیاری از مدل های دیگری که به آسانی از طریق داروخانه می توانید یا فروشگاه های آنلاین محصولات زناشویی آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

 

کاندوم فضایی چیست

این نوع کاندوم که از انواع کاندوم خاردار محسوب می شود با نام فضایی که دارد موجب جذب مشتری شده و در راستای جلوگیری از کاهش رابطه جنسی در صورت استفاده از این محصول مطرح شده است. چرا که بسیاری از افراد زیر بار رابطه جنسی همراه با کاندوم نمی روند و  معتقدند استفاده از کاندوم لذت جنسی آن ‌ها را کاهش می ‌دهد.

 

تفاوت کاندوم فضایی با کاندوم معمولی

تفاوت کاندوم فضایی با کاندوم خاردار معمولی در شکل و ابعاد خار های موجود در بدنه آن می باشد. در واقع این کاندوم یک نوع کاندوم خاردار درشت می باشد و دارای انواع مختلف با انواع اسم های جذاب برای تحریک افراد است. همچون دکمه دار، چرخشی، طوق دار، شمشیری و اره ماهی که سبب تحریک بیشتر واژن خواهد شد .

کاندوم فضایی بیشتر یک وسیله سرگرمی جنسی و افزایش میل و تنوع در رابطه است تا یک وسیله محافظتی! در واقع این کاندوم های فضایی به زوجین در برقراری یک رابطه صمیمانه ‌تر کمک می ‌کنند. طبق تحقیقات انجام شده بسیاری از بانوان مشکل عدم ارگاسم خود را پس از تجربه استفاده از این کاندوم فضایی به خوبی حل کرده اند.

 

تاثیر کاندوم خاردار روی زن و مرد

برای آقایان، در داخل کاندوم خاردار، معمولا ماده ای وجود دارد که به افزایش زمان انزال شدن وی کمک می کند و باعث افزایش توانایی انتقال حرارت برای افزایش لذت در هر دو طرف می شود.

برای خانم ها، کاندوم های خاردار به تحریک کمک می کنند. لمس شدن بیش از پیش قسمت های داخلی دیواره ی واژن و همچنین نقطه جی به زنان کمک می کند لذت بیشتری از رابطه ی جنسی با همسر تجربه نمایند.