دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری

اگر در رابطه جنسی مشکل دارید و قصد دارید از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری استفاده کنید باید از این دو محصول اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که از چه چیزی تشکیل شده است؟ که در این مقاله به تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری خواهیم پرداخت .

یکی از راههایی که اخیرا خیلی مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از داروهای بی حسی است.کلیه این مواد از خانواده لیدوکایین بوده وبه فرم های مختلف مانند اسپری تاخیری، کرم تاخیری، ژل تاخیری دربازار وجود دارند.این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب ناحیه آلت شده و درنتیجه زمان رسیدن به انزال افزایش می یابد.باید توجه داشت که استفاده از مواد بی حسی شمشیر دو لبه بوده واستفاده زیاد و نادرست از آنها میتواند هدایت عصبی را از آلت کاملا متوقف نماید. درنتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ احساس لذتی نمی برد بلکه حتی ممکن است برای مدت کوتاهی شهوت خود را هم از دست بدهد وحتی قادر به نعوظ و انجام عمل نزدیکی هم نباشد!

تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری

تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری

 1. اسپری های تاخیری معمولا حاوی 10 درصد لیدوکائین هستند که نسبتا مقداری زیادی است و برای بی حس کردن هر چیزی از جمله دندان می توان از آنها استفاده کرد . این مقدار لیدوکائین برای وقتی مناسب است که فرد در وضعیت حادی از زود انزالی بسر می برد و قصد دارد کلا آلت تناسلی را بی حس کند اما ژل های تاخیری در بیشتر مواقع حاوی فقط 2 درصد لیدوکائین هستند که بی حسی کمتری نسبت به اسپری ایجاد می کند برای همین میل جنسی فرد تغییری نمی کند.
  – خیلی از آقایان بخاطر همین بی حسی شدید، ترجیح می دهند از ژل های تاخیری استفاده کنند.
  البته در بعضی از ژل های جدید از موادی گیاهی غیر از لیدوکائین برای افزایش مدت زمان رابطه زناشویی استفاده شده که دیگه عوارض لیدوکائین رو ندارند .
 2. در اسپری از هوای فشرده و الکل استفاده می شود که در هنگام بر خورد با پوست ایجاد گرما می کند و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش می کنه چرا که لیدوکائین ۱۰ درصد تاثیر زیادی بر روی اعصاب می گذارند و بعد از چند ثانیه اعصاب ناحیه مورد استعمال رو بی حس می کند.همین بی حسی شدید باعث کم شدن قدرت نعوظ در بعضی از مردان می شود برای همین برای کسانی که علاوه بر مشکل زود انزالی از مشکل عدم نعوظ رنج می برند، استفاده از اسپری تاخیری به هیچ عنوان توصیه نمی شود چراکه قدرت نعوظ را کاهش می دهد.
 3. در ژل تاخیری از الکل خبری نیست و اغلب این ژل ها بر پایه آب درست می شوند و همچنین با پایین بودن لیدوکایین موجود در آنها، احساس سوزش ایجاد نمیشود و
  بی حسی شدید نیز حس نمی شود.
  – در مجموع استفاده از اسپری تاخیری فقط برای موارد زود انزالی حاد پیشنهاد میشود و در اکثر مواقع ژل تاخیری گزینه مناسب تری به نظر می رسد.

نکته مهم
در استفاده از هیچ محصولی زیادی روی نکنید و همیشه سعی کنید درمان های طبیعی ر ا نیز در ذهن داشته باشید، به عنوان مثال یکی از را های مناسب برای رفع زود انزالی استفاده از کاندوم است.

مطالب مرتبط(کلیک کنید)
اسپری تاخیری
ژل تاخیری
زود انزالی و راههای درمان آن

بد نیست بدانید که ژل و اسپری راه کار خوبی برای به تاخیر انداختن رابطه جنسی و طولانی کردن مدت آن می باشد اما راه کار های ساده تری نظیر استفاده از کاندوم تاخیری نیز مورد قبول خیلی ها قرار گرفته است . و شما می توانید با خرید کاندوم از روم نمیشه رابطه جنسی بی نظیری را با شریک جنسی خود تجربه کنید.