چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر یک آزمایش غربالگری سرطان دهانه رحم است که بانوان باید از سن 21 سالگی به بعد حتما انجام دهند. این تست موجب اطمینان از سلامت دستگاه تناسلی و بهداشت جنسی می شود. متاسفانه در کشور ما بانوان به دلایلی مثل شرم و حیا از انجام آن امتناع می وزرند. سن انجام این آزمایش 21 سال اعلام شده اما بسیاری از بانوان کشور ما در این سن باکره هستند و تا زمانی که متاهل نشوند بالاجبار باید انجام این تست را عقب بیاندازند.
بسیار مشاهده شده است که شخصی در سن 25 سالگی به دلیل ابتلا به سرطان دهانه رحم، رحم خود را از دست داده است که اگر با انجام پاپ اسمیر زودتر متوجه بیماری می شد، این اتفاق رخ نمی داد.
در این مقاله با همراه باشید تا درباره این تست مهم بیشتر صحبت کنیم و بدانید که انجام آن هیچ دشواری ندارد.

تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر

اغلب بانوان برای خرید درجه یک ترین لوازم آرایشی و جراحی بینی و تزریق ژل میلیون ها تومان هزینه می کنند و صورت زیبا و در ظاهر سالمی ایجاد می کنند.
اما نوبت به انجام تست پاپ اسمیر که می رسد از آن سر باز می زنند. به بهانه هایی مثل گران بودن، احتمال ایجاد درد، وقت نداشتن، خجالت کشیدن و…. عاملیست که موجب می شود بانوان این تست را انجام ندهند.
اگر درباره اهمیت آن بدانید بی هیچ بهانه ای همین حالا برای انجام آن اقدام می کنید. در اینجا ما شما را متقاعد می سازیم که هیچ بهانه ای برای انجام ندادن این تست مورد قبول نیست.

بهانه ی گران بودن تست پاپ اسمیر

درست همانند واجب بود کاندوم برای بهداشت جنسی، تست پاپ اسمیر هم الزام دارد. شما برای خرید کاندوم هزینه می کنید تا از دچار هزینه های بعدی ناشی از بارداری ناخواسته نشوید. تست پاپ اسمیر نیز هزینه ای ایست برا جلوگیری از هزینه های کلان بعدی. به علاوه انجام این آزمایش و درمان های پس از آن یکی از راههای درمان بوی بد واژن است.
علاوه بر این انجام این تست در آزمایشگاه های خصوصی هزینه دارد اما در مراکز بهداشت و آزمایشگاه های دولتی به صورت رایگان انجام می شود و هیچ بهانه ای از این بابت قابل پذیرش نیست.

بهانه ی دردناک بودن تست

این تست هیچ گونه دردی بر شما تحمیل نخواهد کرد. بسیاری از بانوان پس از انجام پاپ اسمیر اعلام کردند هیچ گونه درد و احساس ناخوشایندی ندارد.

نتایج پاپ اسمیر

نتایج تست پاپ اسمیر اگر مثبت باشد تا 3 سال نیازی به تکرار آن نیست اما اگر مشکوک باشد علاوه بر مصرف دارو باید هر یک سال ان را تکرار کنید تا زمانی که به یک نتیجه مثبت برسید.
اگر نتیجه بسیار حاد باشد باید طبق نظر پزشک دوره های درمانی را آغاز کنید تا بهبود یابید. در برخی موارد که کار از کار گذشته است. رحم زنان برای جلوگیری از پیشرفت سرطان برداشته می شود. در این صورت دیگر لازم نخواهد بود تست پا اسمیر را تکرار کنید.

اگر بهداشت جنسی را رعایت کنید و حین رابطه از محصولات زناشویی الخصوص کاندوم استفاده کنید، از ابتلا به بیماری های دهانه رحم محفوظ خواهید ماند.