چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تاثیر رابطه جنسی بر پوست و مو

در زندگی مشترک یک رابطه جنسی منظم و همیشگی بین زن و مرد (تقریبا دو بار هفته ) سبب ایجاد تغییرات مثبت روحی و جسمی در زنان و مردان می شود که بر سایر جنبه های زندگی و رابطه عاطفی بین زوجین نیز اثر گذار است ( چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم ؟). از جمله تاثیرات جسمی که رابطه جنسی برای شما به همراه دارد تاثیر آن بر پوست و موی شما است.

تاثیر رابطه جنسی بر پوست

تاثیر رابطه جنسی بر پوست و مو

رابطه جنسی و کاهش استرس و زیبایی پوست

بزرگترین مشکل زندگی روزمره افراد استرس های فراوان است و همین استرس زیاد باعث خرابی پوست می شود، حال داشتن رابطه جنسی منظم می تواند ، استرس و ناراحتی های روحی زن و مرد را به طور چشمگیری کاهش دهد و در نتیجه روی پوست و موی شما نتیجه مثبت نشان دهد. داشتن یک رابطه جنسی مناسب و متعادل استرس را در افراد به خصوص در زنان کمک به شکل محسوسی کاهش داده و از این طریق بر سلامت پوست و موی آنها اثربخشی مثبتی دارد.

رابطه جنسی و بهبود گردش خون و تاثیر آن بر پوست

برقراری رابطه جنسی مفید و مسرت بخش گردش خون شما را بهبود می دهد که این جریان خون میزان اکسیژن در پوست و سایر اندام های بدن را افزایش داده و در نتیجه رنگ پوست شما را روشن تر و براق تر می شود.

رابطه جنسی و درخشش و شفافیت بیشتر پوست

رابطه جنسی منظم پوست و موی شما را درخشان و شفاف می کند. این قضیه در زنان که دارای هورمون استروژن هستند وضوح بیشتریر دارد چرا که این هورمون به افزایش سلامت مو و پوست خیلی تاثیر دارد . همچنین ميزان کلاژن تولید شده در پوست زنانی که رابطه جنسی مرتب و رضایت بخشی دارند بیشتر است و همین امر سبب تغذیه، ترميم و استحکام بیشتر سلول های پوستی خواهد شد.

رابطه جنسی و پاکسازی پوست

زنانی که لذت و حس داشتن یک رابطه جنسی و ارگاسم کامل را تجربه کرده اند در مقایسه با زنانی که این حس و لذت جنسی را تجربه نکرده اند اغلب پوست شفاف تر، تمیزتر و زیباتری دارند .

رابطه جنسی و آزاد شدن اندورفین در بدن

اندروفین ها که پیک عصبی هستند به رشد سلول های جدید پوستی و کلاژن سازی بیشتر در پوست کمک می کند و در نتیجه چین و چروک و آکنه پوست شما را به حداقل می رساند. ترشح هر چه بیشتر اندورفین ها و هورمون سروتونین برای پوست عالی و بسیار مفید هستند که هر دوی آنها در هنگام داشتن رابطه جنسی مستمر و مداوم به میزان بیشتری ترشح می شوند.

رابطه جنسی و جوانی پوست و چهره

به طور کلی افرادی که در هفته دو تا سه بار رابطه زناشویی دارند، دارای چهره و صورت جوان تر و شاداب تری هستند . رسیدن به اوج لذت جنسی باعث افزایش سطح هورمونهای استروژن در زنان می شود که به قابلیت ارتجاعی پوست و کلاژن سازی کمک می کنند و پوست را عاری از هرگونه لک و چین و چروک می کند.

  • فراموش نکنید که در طول رابطه جنسی هورمون‌هایی در بدن انسان آزاد و ترشح می‌شوند که می‌توانند برای سلامت عمومی‌ بدن بسیار مفید باشند بنابراین رابطه جنسی و زناشویی فقط یک فعالیت لذ‌ت‌بخش جنسی و تماس دو جنس مخاف با یکدیگر نیست، بلکه ارضاء نیاز جنسی نقش زیادی در تعادل روحی و جسمی و جنسی انسان دارد.

بعضی از کاندوم ها موجب می شود تا لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید ، شما می توانید با خرید کاندوم از فروشگاه روم نمیشه این لذت را به رابطه جنسی زناشویی خود هدیه دهید.