سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی

یکی از راههایی که زیبایی شما را تقویت می کند داشتن رابطه جنسی درست و مستمر است. داشتن رابطه جنسی سالم ، ایمن (مانند استفاده از کاندوم جهت پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته است) و همیشگی باعث ایجاد تغییرات مثبت جسمی و روحی و عاطفی در زوجین می شود . در ادامه به بررسی تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی مرد و زن خواهیم پرداخت.

تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی

تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی

تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی

پوست و ارتباط آن با رابطه جنسی

ترشح بیشتر هورمون های جنسی در مردان و زنان به واسطه داشتن رابطه جنسی سبب لطافت و پرآبی پوست و ساختن کلاژن بیشتر در پوست و در نتیجه استحکام بیشتر پوست می شود. افرادی که رابطه جنسی منظم و دو یا سه بار در هفته دارند پوست شفاف تر و جذابتری دارند. رابطه جنسی همانند یک آبرسان برای پوست عمل می کند و مانع از ایجاد جوش های چرکی و یا سرسفید و هم چنین چین و چروک و آکنه می شود.

استحکام ناخن ها و رابطه جنسی

رابطه جنسی باعث تقویت ناخن‌ها حفظ و سلامتی آنها، پیشگیری از کمتر ریش ریش شدن اطراف ناخن ها و شکستن ناخن می شود .

رابطه جنسی و زیبایی لب ها

رابطه جنسی باعث افزایش جریان خون به تمامی ارگان های بدن از جمله لب ها می شود و مانع از خشکی لب ها و یا ترک پوست لب ها می شود ضمن آنکه باعث پر حجم دیده شدن لب ها هم خواهد شد. رابطه جنسی همچنین باعث افزایش سایز سینه در خانم ها می شود.

ارتباط بین رابطه جنسی و افسردگی

رابطه جنسی باعث ترشح منظم هورمون سراتونین و دوپامین می شود که مانع از ایجاد افسردگی می شود. این هورمون های هم چنین تنظیم کننده حس روحی و روانی زوجین هم هست. جالب است بدانید که بدن ، در اوج لذت جنسی این هورمون ها را آزاد می کند.

رابطه جنسی و تناسب اندام

رابطه جنسی مانند ورزش کردن و دویدن و پیاده روی تند عمل می کند و موجب کاهش وزن و کاهش سایز اندام شما به خصوص در ناحیه شکم و پهلوها شده. رابطه جنسی ضربان قلب و فشار خون شما را تنظیم و کنترل می کند و سبب سوختن کالری در بدن شما می شود.

اعتماد به نفس و رابطه جنسی

رابطه جنسی موجب ایجاد حس خوب اعتماد به نفس در انجام امور مختلف زندگی را برای شما به ارمغان می آورد و باعث می شود که شما توانایی های خود را باور داشته باشید و از پس کارها و شرایط دشوار بر بیایید.

جهت خرید اینترنتی کاندوم ( کاندوم فضایی و عروسکی و فانتزی، ساده و کلاسیک و …) و سایر محصولات زناشویی ( انواع اسپرم و ژل تاخیری) برای داشتن یک رابطه جنسی ایمن و سالم و در عین حال لذت بخش می توانید به فروشگاه اینترنتی روم نمیشه مراجعه کنید.