سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بیماری واریکوسل

بیماری واریکوسل یک بیماری مربوط به مردان است که در ناحیه تناسلی آن ها رخ می دهد. این بیماری موجب ناباروری در مردان می گردد و اولین بار در قرن 16 تشخیص داده شده. با انجام عمل جراحی می توان واریکوسل را ترمیم کرد و باروری مردان را دوباره بازگرداند. واریکوسل در کیسه‌ی بیضه اتفاق می‌افتد و به واریس که در پاها بروز می‌کند، شباهت دارد. ۱۵ درصد از مردان بالغ و ۲۰ درصد از مردان نوجوان به واریکوسل مبتلا هستند
در این مقاله به موضوع واریکوسل در مردان می پردازیم.

بیماری واریکوسل

بیماری واریکوسل

بیماری واریکوسل چیست؟

این بیماری در آقایان با تورم و درهم تنیده شدن رگ ها در بیضه اتفاق می افتد. بالای هر بیضه یک طناب وجود دارد که موجب نگه داشته شدن بیضه در محل خودش می گردد. یک طناب اسپرمی نیز در بالای بیضه وجود دارد که موجب می شود اسپرم ها از داخل بیضه به سمت آلت روانه شوند. سیاهرگ های داخل کیشه بیضه وظیفه بازگرداندن خون از بیضه ها به سمت قلب را دارند اما این روند گاهی دچار اختلال شده و در نهایت موجب تورم رگ ها و شیوع واریکوسل می شود.

خطرات وایکوسل

معمولا این بیماری ممکن است علائم خاصی را در فرد ایجاد نکند. اما با نشانه های زیر قابل تشخیص است:
مشاهده تورم و توده در کیسه بیضه، درهم پیچیدگی رگ ها داخل بیضه که در زیر پوست مشخص باشد، احساس درد مکرر.
از خطرات بیماری واریکوسل می توان به ناباروی اشاره کرد. گاهی تاثیر ناباوری در اثر واریکوسل به این صورت است که تلاش اول برای داشتن فرزند موفقیت آمیز خواهد بود اما برای فرزند دوم با شکست مواجه خواهد شد.
پس اگر مبتلا به واریکوسل هستید احتمال بارداری ناخواسته وجود دارد و بهتر است از کاندوم استفاده کنید. برای خرید کاندوم به فروشگاه روم نمیشه سر بزنید و قیمت کاندوم ها را مشاهده کنید.

عمل جراحی بیماری واریکوسل

خوشبختانه پس از انجام جراحی بیماری واریکوسل احتیاجی به بستری شدن در بیمارستان ندارید. یک دکتر ارولوژیست سعی می کند با ایجاد یک مسیر مناسب برای جریان خون با وصل کردن رگ های شکمی و لگنی به یکدیگر جربان خون شما را به حالت عادی بازگرداند.
اما روش دیگری نیز وجود دارد که طی آن یک فنر داخل عروقی که دچار واریکوسل شده اند قرار می گیرد. این فنر از خون‌رسانی به رگ‌های غیرطبیعی جلوگیری می‌کند. انجام این عمل تقریبا مشابه انجام عمل بالون زدن رگ های قلب است.
معمولا عمل بیماری واریکوسل زمانی انجام می گردد که درد داشته باشید و یا تصمیم به بچه دار شدن داشته باشید.