دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بهترین کاندوم تاخیری در بازار

در میان انواع مدل های کاندوم ، کاندوم تاخیری با مدل ها و ویژگی های مختلف در بازار به وفور به چشم می خورد و این تنوع در برند و مدل و کاربردها به دلیل برطرف کردن نیازهای مختلفی است که وجود دارد. برخی آقایان دچار زودانزالی هستند و متاسفانه خیلی سریع و قبل از اینکه همسرشان به ارگاسم برسد به انزال کامل می رسند بنابراین استفاده از این نوع کاندوم ها برای آنها بسیار مفید است و موجب افزایش اعتماد به نفس آنها می شود یا بسیاری از افراد هم این مشکل را ندارند اما برای اینکه مدت بیشتری رابطه جنسی داشته باشند و از آن لذت ببرند از این کاندوم استفاده می کنند.

بهترین کاندوم تاخیری در بازار

بهترین کاندوم تاخیری در بازار

بهترین کاندوم تاخیری در بازار

کاندوم کاپوت مدل 7 Hot Time

این کاندوم پرفروش دارای هفت ویژگی ازجمله : تاخیری و تحریک کننده (اسانس پرتقال و انبه)، تنگ کننده (عصاره انار و بلوط) ، خاردار، شیاردار و افزایش دهنده میل جنسی از طریق افزایش خون رسانی دربانوان و افزایش زمان نعوظ در آقایان می گردد . جمع شدن این هفت ویژگی به شکل یکجا در یک کاندوم آن را به یکی از پرطرفدارترین نوع کاندوم تاخیری در بازار تبدیل کرده است.

کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador

این کاندوم کدکس دارای تحریک کنندگی مناسب برای بانوان (خاردار) و دارای ماده تاخیری بنزوکائین به جهت پیشگیری از انزال زودرس در حین رابطه جنسی می‌گردد. کاندوم های کدکس از لاتکس طبیعی ساخته شده و کاملا ضد حساسیت است ضمن آنکه دارای خاصیت ارتجاعی منحصر به فردی هم و به راحتی پاره نمی شود.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Sensitive

کاندوم کاپوت مدل Sensitive مناسب افرادی است (به ویژه بانوان) که به استفاده از کاندوم حساسیت دارند و می توانند از این کاندوم تاخیری که برای افراد حساس طراحی شده است استفاده کنند. وجود رایحه شکلاتی در این نوع کاندوم تاخیری ، تحریک کننده ای قوی است که اوج لذت جنسی را به مدت طولانی تری برای شما به ارمغان خواهد آورد ، علاوه بر اینکه این کاندوم فوق العاده نازک است و حس یک رابطه طبیعی بدون کاندوم در شما ایجاد می کند و آن را منحصر به فرد کرده است.

کاندوم ایکس دریم مدل Double Delay

این نوع کاندوم که هم خاردار و تاخیری است ، حاوی دوز بیشتری از ماده تاخیری بنزوکائین است که مدت زمان تاخیر در انزال را طولانی تر کرده و باعث تحریک بیشتر بانوان و حس لذت بیشتر برای هر دو طرف می شود.

کاندوم کاپوت مدل ۴۵ Minutes

این نوع کاندوم دارای موثرترین روش کنترل انزال در مردان از طریق القای حس سرما در کنار استفاده از بنزوکائین و لوبریکنت با رایحه نعناع است. ماده تاخیری موجود در این نوع از کاندوم تاخیری کاپوت بیش از تمام مدل های دیگر آن است.

کاندوم تاخیری دابل ناچ مدل Double Delay

این کاندوم با سایر کاندوم های تاخیری متفاوت و متمایز است چرا که دارای یک حلقه لاستیکی با فاصله حدودا ۴ سانتیمتر از ابتدای کاندوم (ناحیه ختنه گاه) است که انزال را به تاخیر می اندازد ضمن آنکه ماده تاخیری بنزوکائین نیز می باشد.

کاندوم تاخیری جینسینگ کدکس مدل Ginseng

برای داشتن یک رابطه جذاب و لذت بخش برای هر دو طرف کاندوم هایی که هم خاردار و هم تاخیری هستند گزینه بسیار مناسبی است و به همین دلیل این نوع کاندوم از محصولات کدکس یکی از پرطرفدارترین نوع کاندوم تاخیری در بازار است. خارهای موجود بر روی آن موجب تحریک بیشتر بانوان و ماده تاخیری همراه با استفاده از عصاره جنسینگ باعث ایجاد انرژی و عدم انزال سریع در آقایان می گردد.

کاندوم تاخیری کدکس مدل Master 3 IN 1

یک کاندوم پر فروش از برند کدکس با لاتکس طبیعی همین کاندوم تاخیری کدکس مدل Master 3 In 1 با ویژگی هایی مانند : خاردار، حلقه ای و تاخیری است که هم بانوان را به خوبی تحریک و به ارگاسم می رساند( به دلیل وجود عصاره میوه های گرمسیری) و هم آقایان را در رساندن به انزال دیرتر یاری می کند. این کاندوم حاوی ال آرژنین و نیاسین است که موجب افرایش گردش خون و نعوظ سریعتر در مردان با ثبات بیشتر می شود.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل Stay Hard

با استفاده از این نوع کاندوم از برند کاپوت ، مردان نعوظ طولانی مدت و بیشتری خواهند داشت و به همین علت این کاندوم را با نام stay hard نامگذاری کرده اند. این کاندوم برای افرادی که مشکل زود انزالی دارند، فوق العاده مناسب و کارا است. زود انزالی موجب کاهش اعتماد به نفس در مردان و عدم حس رضایت در زنان از برقراری رابطه با همسر خود می شود.

 

شما میتوانید هر یک از این کاندم ها را از طریق سایت روم نمیشه خریداری کنید و در بسته بندی محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.