سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بهترین برندهای کاندوم در ایران

بهترین برندهای کاندوم در ایران در فصل اول این مقاله تحت عنوان برندهای کاندوم در ایران مورد پررسی قرار گرفتند. در این مقاله قصد دارم برندهای بیشتری را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم تا با مطالعه این دو مقاله به طور دقیق فهرستی از کاندوم های موجود در بازار ایران را داشته باشید و از میان آنان مناسبترین کاندوم برای بدن و سلیقه خود را بیابید. در قسمت اول این مقاله کاندوم های برند Kapoot، Durex، Trojan، KODEX، Xdream پرداختیم اکنون سایر برندهای معتبر کاندوم در ایران را معرفی خواهیم کرد.با ما همراه باشید.

بهترین برند کاندوم در ایران

بهترین برند کاندوم در ایران

بهترین برندها کاندوم در ایران

بازار رقابت کاندوم ها بسیار داغ است و رقابت در این حوزه بسیار سخت است به همین دلیل هر برندی تلاش کرده علاوه بر ارائه کیفیت و جنس لاتکس مرغوب سعی کند نسبت به شناخت سلایق متخلف و مشکلاتی ک زوجین دارند آگاهی کافی پیدا کرده و کاندومی طراحی کنند که مختص قشری خاص باشند. در واقع می توان گفت اکثر برندهای کاندوم موجود در بازار ایران با کیفیت هستند فقط کافیست شما متناسب ترین برند کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برند کاندوم ساگامی-sagami

این برند کاندوم نیز از مواردیست که حساسیت ایجاد نمی کند. افرادی که حساسیت بسیار شدید نسبت به لاتکس داشته اند از این برند بسیار راضی هستند. در جنس این کاندوم از پلی اورتان استفاده شده است. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که قیمت این کاندوم نسبت به سایرین بسیار بالاتر است. کشور سازنده این کاندوم ژاپن است.

برند کاندوم بونیتو-bonito

این بند کاندوم بسیار آپدیت و به روز است و یکی از بهترین برندهای کاندوم در ایران است. تکنولوژی به کار رفته در این کاندوم موجب شده است این برند نازک ترین کاندوم ها را ارائه دهد. به همین دلیل کاندوم های این برند را با نام اسکین تو اسکین (یعنی تماس پوست با پوست) می شناسند. برای این که لاتکس نازک این کاندوم ها دچار پارگی نشود دستگاه های مجهز موجود در کارخانه بونیتو از تکنولوژی میکرولاتکس استفاده کردند تا لایه لاتکس نسبت به پارگی مقاوم باشد. این تکنولوژی باعث شده تقاضا برای خرید کاندوم بونیتو در سراسر دنیا زیاد شود.

برند چرچیلز از بهترین برندهای کاندوم در ایران

کاندوم های این برند فوق العاده هستند. از مهم ترین ویژگی های که می توان برای این برند گفت استفاده از مواد اسپرم کش در ساختار این کاندوم هاست. یعنی حتی اگر در حین رابطه جنسی کاندوم شما پاره شود باز هم جای نگرانی نیست زیرا اسپرم در تماس با مواد سطح کاندوم تضعیف شده و پیش از ورود به واژن از بین رفته است.
قیمت این کاندوم ها نیز رنج مناسبی دارد و همه از پس خرید آن بر می آیند.