چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بسته بندی محرمانه کاندوم

خرید و بسته بندی محرمانه کاندوم یکی از دغدغه‌ های عمومی جوانان و بزرگسالان در کشور ما محسوب می شود.

همه ما با دردسرهای خرید محصولات زناشویی آشنایی داریم، همچنین از ضرورت استفاده از این کالاها برای پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، بارداری ناخواسته و عفونت های دستگاه تناسلی آگاه هستیم. اما در عین حال که می دانیم، استفاده از کالاهای زناشویی مثل کاندوم اجتناب ناپذیر است؛ اما خرید این محصولات برای اکثر افراد به خاطر احساس شرم و خجالت همواره با چالش و دشواری همراه است. چرا که خرید کاندوم به عنوان یک تابو در کشور ما جا افتاده است و به همین دلیل میل به خرید و استفاده از آن کمتر از بقیه دنیا است.

بسته بندی محرمانه کاندوم

بسته بندی محرمانه کاندوم

این موضوع تا جایی تاثیرگذار است که در بسیاری از مواقع برخی افراد هنگام مراجعه به داروخانه‌ ها، در صورت مواجه با فروشنده جنس مخالف سفارش خود را به تعویق می اندازند. حتی دیده می شود که عموما در داروخانه ها به دلیل شلوغی و یا مورد ذکر شده در بالا، خرید کاندوم به سفارش مناسبی ختم نمی ‌شود و به جای انتخاب کاندوم مناسب از نظر نوع و اندازه، خریدار صرفا اولین مدل را در سریع ‌ترین حالت ممکن بر می ‌دارد.

بنابراین راه حل مشکلات خرید کاندوم در کشوری مثل کشور ما که آن را تابو می ‌داند چیزی نیست مگر خرید آنلاین کاندوم!

شما به راحتی می ‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی روم نمیشه انواع کاندوم، اسپری و ژل را بر اساس نیاز یا علاقه خود و شریک رابطه جنسی ‌تان تهیه و خریداری نمایید.

بسته بندی محرمانه کاندوم

یکی از مهم ترین نگرانی های مشتریان محصولات بهداشتی جنسی، بسته بندی محرمانه کاندوم و محرمانه بودن ارسال آن است. از این رو سایت روم نمیشه تصمیم به انتشار این مطلب نموده است تا تمامی خریداران و بازدید کنندگان محترم روم نمیشه از نحوه ارسال کالا درب منزل خویش اطمینان خاطر داشته باشند.

ارسال محصولات زناشویی و بهداشت جنسی، قوانین خاص خود را دارد.

– ارسال تمامی کالا ها به صورت کاملا محرمانه می باشد و حریم شخصی خریدار زیر سوال نخواهد رفت.

– تمامی اطلاعات ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش نزد فروشگاه روم نمیشه محفوظ است و در اختیار هیچ فردی قرار داده نخواهد شد.

– در بسته بندی محرمانه کاندوم، بسته باید کاملا غیر شفاف بوده و محتویات داخل آن قابل رویت نباشد.

– مرسوله باید کاملا مقاوم باشد و به خوبی بسته بندی شده باشد که در هنگام ارسال، پارگی یا باز شدن چسب ها در آن رخ ندهد.

– همچنین نامی از فروشگاه، محتویات داخل بسته یا فاکتور خرید بر روی آن نباشد که محتویات درون مرسوله را لو دهد.

– بسته فقط به خود شخص تحویل داده شود.

کلام اخر

می توانید از بسته بندی محرمانه کاندوم اطمینان خاطر داشته باشید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید؛ اما خواهشمندیم در زمان تکمیل فرم سفارش حتما مشخصات دقیق پستی و نام و نام خانوادگی خود را در سایت درج نمایید تا بسته بدون هیچ گونه مشکلی به دست شما برسد و هیچ فرد دیگری جز شما قادر به دریافت بسته شما نباشد.