دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


برندهای کاندوم در ایران

برندهای کاندوم در ایران خوشبختانه بسیار متنوع هستند. معمولا زوجین در یافتن کاندومی هستند که قابل اطمینان باشد و در حین رابطه جنسی پاره نشود. چه بسا در بدو ازدواج برندهای متفاوتی را امتحان می کنند تا مزایا و معایب هر یک را تجربه کرده و در نهایت بتوانند کاندوم مد نظر خود را بیابند. در حین این تست کردن ها اگر از کاندومی نامرغوب استفاده کنند می توانند دچار بارداری ناخواسته شوند و تمام برنامه ریزی زندگی آن ها تغییر کند.
پس در این مقاله همراه ما باشید تا هریک از برندهای کاندوم در ایران را بررسی کرده و تا بتوانید بهترین آن ها را انتخاب کنید.

"<yoastmark

برندهای کاندوم در ایران

اخیرا به دلیل از هم پاشیدگی اوضاع اقتصادی و همچنین افزایش سطح آگاهی و فرهنگ مردم استفاده از کاندوم بسیار بیشتر شده و دیگر نیازی نیست از واجب بودن استفاده از کاندوم در حین رابطه جنسی بگوییم زیرا افراد در استفاده از آن کاملا مقید هستند.
معروف ترین برندهای کاندوم در ایران Kapoot، Durex، Trojan، KODEX، Xdream، BONITO، Sagami و … می باشند که در ادامه تک تک آنها را همراه با مزایا و معایب مورد بررسی قرار می دهیم.
با مشاهده قیمت کاندوم در فروشگاه روم نمیشه نسبت به خرید کاندوم اقدام کنید.

بررسی کاندوم کاپوت kapoot

کاندوم کاپوت از قدیمی ترین برندهای کاندوم موجود در بازار ایران است. حتی برخی افراد به جای گفتن نام کاندوم از کلمه کاپوت برای ان استفاده می کنند و همین امر نشان دهنده سابقه ی طولانی این برند است.
این برند قدیمی کاندوم های خود را در انواع سایز ها و رایحه ها و متناسب با انواع بدن ها تولید کرده است. این برند نیز مانند سایر برندها مشابه انواع خاردار، ساده و دکمه دار دارد.
در فرمولاسیون این کاندوم عصاره گیاهانی به کار رفته که می تواند موجب برانگیختگی جنسی طرفین شود. همین امر موجب ایجاد تمایز بین این کاندوم و سایر کاندوم ها شده است.
قیمت این کاندوم بسیار نرمان بوده و برای خرید آن هزینه زیادی پرداخت نمی کنید.

برسی کاندوم دورکس- dorex

طراحی کاندوم های این برند متمرکز بر حل مشکل زود انزالی آقایان بوده است. چنانچه دچار این مشکل هستید انواع مختلف کاندوم دورکس را امتحان کنید. به دلیل تمرکز بر رفع زور انزالی محصولاتی مثل حلقه ویبراتور و ژل های لوبریکانت نیز در میان محصولات این برند مشاهده می شود.
یکی از پرطرفدار ترین کاندوم های این برند رمانتیک نان دارد که حاوی ژل لوبریکانت فراوان به همراه روغن های گرم است که موجب می شود رابطه افراد بسیار راحت و لذت بخش شود.

بررسی برند کاندوم تروجان – Trojan

تروجان یکی از برندهای کاندوم در ایران است و کاندومی است که جنس لاتکس بسیار قوی دارد و به همین دلیل توانسته در پیشگیر از بارداری نا خواسته با قدرت بیشتری عمل کند. بانوان بیشتر از آقایان طرفدار این نوع کاندوم هستند زیرا با در نظر گرفتن علاقه مندی های زنانه طراحی شده است و فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص داده است.
اگر به دنبال کاندومی هستید که پاره نشود تروجان پاسخگوی نیاز شماست.

بررسی کاندوم برند کدکس – kodex

در تولید این کاندوم ها تمرکز بر طبیعی بودن کاندوم است. کاندوم برند کدکس بر پایه لاتکس های کاملا طبیعی طراحی شده است. به دلیل طبیعی بودن مواد افرادی که نسبت به لاتکس حساسیت دارند نسبت به این کاندوم واکنشی نشان نداده و رابطه لذت بخشی را تجربه می کنند. پس اگر از حساسیت به لاتکس دچار درد و رنج شده اید به سراغ انواع مدل های کاندوم کدوکس بروید.
علاوه بر این ویژگی ها کاندوم های کدکس تاخیری طراحی بسیار خوبی دارند. از ژل های رگ گشا و تحریک کننده استفاده شده اند. مواد تاخیری به کار رفته در آن باعث می شود گردش خون آلت بسیار بالا رود مدت زمان رابطه جنسی بیشتر شود.
کاندوم های کدکس بسیار متنوع هستند. کاندوم تاخیری، خاردار، نازک، شفاف، کلاسیک، حلقوی، اناری با خاصیت تنگ کنندگی از انواع مختلف کاندوم های طراحی شده این برند هستند و در کشور چین تولید می شوند.

کاندو ایکس دریم یکی از بهترین برندهای کاندوم در ایران

کاندوم xdream یک برند کاملا ایرانی است و در سال 88 کار خود را آغاز کرده است. اکثر برندهای کاندوم در ایران خارجی بوده و برند ایکس دریم بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید کاندوم در خاورمیانه و ایران است.
در کاندوم تاخیری ایکس دریم به جای استفاده از لوبریکانت، از ماده ای به نام بنزوکایین گیاهی استفاده شده است تا علاوه بر ایجاد تاخیر در انزال آقایان از ایجاد حساسیت جلوگیری کند.
می توانید بررسی بهترین برندهای کاندوم در ایران را در قسمت دوم این مقاله به نام برندهای کاندوم در ایران قسمت دوم بخوانید.