سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


برخی عادت های نادرست در رابطه جنسی

برخی عادت های نادرست در رابطه جنسی : برخی رفتارهای ناپسند و نادرست وجود دارند که در زندگی روزمره ما بر حسب تکرار تبدیل به عادت شده اند و ما دیگر متوجه مضر بودن آن نیستیم ، سلامت ما را در زمینه های مختلف از جمله رابطه زناشویی به خطر می اندازد ، این عادات و تکرار آنها به شکل روزمره موجب دیر تحریک شدن، دیر ارضا شدن ، اختلال در نعوظ و زود انزالی می شود. برخی از این عادات نادرست را برای شما خواهیم گفت تا متوجه آن شده و در صدد رفع آن باشید.

 

با ما همراه باشید تا برخی عادت های نادرست در رابطه جنسی را برایتان شرح دهیم :

عادت های نادرست در رابطه جنسی

عادت های نادرست در رابطه جنسی

عادت هایی که به میل جنسی لطمه می زند

نداشتن خواب کافی

تحقیقات نشان می دهد زنانی که خواب بیشتر و منظم تری دارند تمایل بیشتری به برقراری رابطه جنسی دارند و این نشان دهنده این است که خواب کافی و به اندازه تاثیر به سزایی در افزایش میل جنسی دارد.

مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکلی

مضرترین و مخرب ترین رفتارهای ناسالم که به تمامی ابعاد زندگی لطمه های جبران ناپذیری وارد می کند همین رفتارهای پرخطر همچون مصرف دخانیات و قلیان و مصرف الکل است که موجب کاهش میل جنسی و اختلال در نعوظ و انزال زودرس می شود.

مسواک نزدن و عدم رعایت بهداشت دهان و دندان

بوی بد دهان موجب دوری جستن از بوسیدن یکدیگر، به تعویق انداختن نزدیکی با همسر، عدم سازش در رابطه، تاثیرات منفی روانی و کاهش میل جنسی می شود. پس این عادت ناپسند اهمیت ندادن به مسواک را کنار بگذارید و تاثیرش را دست کم نگیرید.

برنامه غذایی ناسالم

قندهای ساده و چربی های اشباع تاثیر منفی بر عملکرد جنسی افراد دارد پس بهتر است از رژیم غذایی حاوی انواع حبوبات، سبزیجات و انواع سالادها، ماهی ها، انواع آجیل و مغزها و … استفاده کنید.

مصرف زیاد نمک

مصرف بیش از حد نمک و متعاقبا بالا رفتن فشارخون به خصوص در غذاهای فست فود ، میل جنسی شما را به شدت کم می کند.

تظاهر به ارگاسم

ارگاسم زن و رسیدن به اوج لذت جنسی برای همسرش خیلی مهم است چرا که به او حس اعتماد به نفس و مردانگی می دهد و نسبت به وانمود کردن و تظاهر به ارگاسم بسیار حساس هستند پس بهتر است دست از وانمود کردن بردارید و با همسرتان در این مورد صحبت کنید.

تماشای فیلم های پورن و مستهجن در هنگام داشتن رابطه جنسی

این یک اشتباه وحشتناک و خیلی خیلی جدی است که می تواند صدمات جبران ناپذیری به رابطه جنسی و عاطفی شما و همسرتان بزند. این موضوع به مرور زمان باعث می شود که شما و همسرتان به دیدن این فیلم ها وابسته شوید و بدون تماشای این صحنه ها به ارگاسم و لذت جنسی نرسید و به دنبال یک عامل خارجی برای تقویت میل جنسی تان شوید.

استرس و اضطراب

قرار گرفتن بدن به مدت طولانی در وضعیت استرس زا موجب ترشح زیاد هورمون های ضد استرس و اضطراب در بدن می شود که می تواند سلامت جنسی شما را به خطر بیاندازد.

روزمرگی

وقتی سرتان خیلی شلوغ است و همیشه درگیر کار هستید دیگر وقتی برای خودتان و همسرتان
نمی ماند و همین امر موجب کاهش صمیمیت بین زوجین و عدم توجه و کاهش میل جنسی می شود. به اندازه و متعادل کار کنید و در کنار هم به تفریح و لذت بردن از زندگی هم توجه داشته باشید.

تکرار همیشگی یک موضع

تکرار کردن بیش از حد موجب بی انگیزگی فرد به موضوع اصلی می شود. یادتان باشد مغز تکرار را اصلا نمی پسندد و به مرور زمان دیگر برایش هیجان و اشتیاق ندارد. پس سعی کنید از گزینه های جدید و متنوع در رابطه جنسی مانند ماساژ دادن، لباس ها و عطرهای متنوع و مکان های جدید و موقعیت های جدید استفاده کنید.

اینا چند مورد از برخی عادت های نادرست در رابطه جنسی بود که امیدواریم با رعایت آن زندگی زیبا و شیرینی داشته باشید.

جهت خرید کاندوم می توانید به فروشگاه محصولات جنسی روم نمیشه مراجعه کنید.