دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


برخی باورهای غلط درباره کاندوم

رابطه جنسی یکی از ابتدایی ترین و در عین حال مهم ترین بخش از یک رابطه بین مرد و زن است و هر چه این رابطه محکم تر و از کیفیت خوبی برخوردار باشد پیوند بین مرد و زن نیز مستحکم تر و پایبندی به آن بیشتر است پس هر چه اطلاعات ما در این بعد از رابطه( رابطه جنسی) بیشتر باشد نحوه برخورد ما نیز با آن بهتر است. در جهان امروز با رشد و توسعه فضای مجازی شایعات نیز در تمامی زمینه ها رشد قابل توجهی پیدا کرده و مسائل را تحت شعاع خود قرار داده است و بهترین راه برای غلبه بر این باورها و شایعات دانستن اصل حقیقت در هر زمینه ای است. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی برخی باورهای غلط درباره کاندوم برپدازیم

باورهای غلط درباره کاندوم

در مقاله ای که اکنون درحال مطالعه آن می باشید، ما به برخی از اشتباهات و باور های غلطی که درباره کاندوم در رابطه جنسی وجود دارد می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با داشتن آگاهی درست و صحیح کیفیت رابطه جنسی خود را افزایش دهید و در نتیجه کیفیت زندگی مشترک خود را نیز بهبود بخشیده و ارتقا دهید.

باورهای غلط درباره کاندوم

  • عده ای معتقدند که استفاده از کاندوم عوارض جانبی زیادی دارد و استفاده مکرر از آن عواقب جدی دارد در حالیکه تا به حال هیچ بیماریی مرتبط با استفاده از کاندوم در جهان گزارش نشده است و تحقیقات نشانگر تاثیرات مثبت استفاده از کاندوم در پیشگیری از انواع بیماری های جنسی است. گزارش ها حاکی از دقت کاندوم از پیشگیری بیماری هایی مثل ایدز و سایر بیماری های مقاربتی می باشد.
  • برخی افراد بر این باورند که استفاده از کاندوم باعث انزال زود رس می شود در حالیکه استفاده از هر نوع کاندومی(مخصوصا انواع تاخیری آن) باعث می شود که آستانه تحریک پذیری فرد بالاتر رفته و انزال را به تاخیر انداخته و طول مدت رابطه جنسی افزایش یافته و به اوج خود برسد.
  • عده ای اعتقاد دارند که کاندوم ابزار مناسبی جهت پیشگیری از بارداری نیست و از روش های دیگری استفاده می کنند در حالیکه کاندوم تا کنون یکی از موفق ترین و موثرترین و در عین حال کم خطرترین و در دسترس ترین راههای پیشگیری از بارداری شناخته شده است. طبق آمار کاندوم در پیشگیری از بارداری های ناخواسته تقریبا ۱۰۰ درصد موفق بوده است( به شرط اینکه درست و اصولی و صحیح از آن استفاده شود)
  • عده ای از مردان و زنان هستند که معتقدند کاندوم، باعث افزایش خیانت در بین زوجین میشود چرا که خطر ابتلا به بیماری ها و ترس از بارداری ناخواسته با استفاده از کاندوم به حداقل خود می رسد در حالیکه واقعیت چیز دیگری است و فراتر از استفاده از کاندوم است: خیانت و بی بند و باری جنسی یک تنش روانی است و تا زمانی که فردی به لحاظ روانی مستعد خیانت کردن باشد وجود و یا عدم وجود وسایل پیشگیری مانند کاندوم تاثیر چندانی بر رفتار آن فرد نخواهد داشت.
  • بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از کاندوم باعث کاهش میل جنسی در مردان و نیز زنان می شود و لذت جنسی را کاهش می دهد در حالیکه تا به حال هیچ مدرکی که نشان دهد استفاده از کاندوم باعث ایجاد ناتوانی جنسی می شود به دست نیامده است. ناتوانی جنسی می تواند دلایل زیادی داشته باشد( مانند دلایل فیزیکی و دلایل احساسی و روانی) . بسیاری از مردان و زنان معتقدند که استفاده از کاندوم حتی به بهتر شدن رابطه جنسی آن ها، طولانی تر شدن مدت زمان رابطه کمک می کند چون زمانی که از آن استفاده می کنند می توانند بدون نگرانی از بیماری های جنسی و بارداری فقط به لذت بردن از رابطه تمرکز کنند و حداکثر لذت جنسی را تجربه کنند.علاوه بر این وجود انواع کاندوم: کاندوم های طعم دار،کاندوم تاخیری کاندوم ها با رایحه های مختلف، کاندوم فوق العاده نازک، کاندوم های شفاف و … می توانند به هرچه بیشتر شدن لذت جنسی کمک کنند.
  • برخی از مردان می گویند که اندازه آلت تناسلی آن ها بزرگتر از حالت نرمال است و قادر به پیدا کردن کاندوم در سایز مناسب نیستند. خب هر چند اندازه آلت تناسلی در مردان مختلف متغیر و متفاوت است اما تقریبا در هیچ کشوری در دنیا معیار تولید کاندوم تفاوت در اندازه آلت نیست.ما به این افراد توصیه می کنیم که انواع کاندوم ها از برند های مختلف مناسب ترین نوع آن را با توجه به نیاز و خواسته خود پیدا کنند.
  • گاهی در برخی از تبلیغات و فروشگاه ها عناوینی مانند کاندوم قابل شست و شو و استفاده مجدد مشاهده می کنیم اما واقعیت این است که کاندوم ها تنها برای یک بار موثر خواهند بود. حرکاتی که در طی یک رابطه جنسی صورت می گیرد می تواند باعث ضعیف شدن لایه ها و بافت های کاندوم شود، به همین دلیل استفاده مجدد از یک کاندوم می تواند باعث پارگی آن، و بارداری های ناخواسته و… را به همراه داشته باشد.