چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


باورهای عجیب درباره کاندوم

اگر نگران آن هستید که کاندوم بر کیفیت لذت جنسی شما تأثیر بگذارد، باید بگوییم که نگران نباشید. این تفکر غلط از جمله باورهای عجیب درباره کاندوم است که به هیچ وجه واقعیت ندارد. لذت جنسی زن با استفاده یا بدون استفاده از کاندوم، به یک اندازه است و کاندوم در ارگاسم زوجین هیچ تاثیر منفی نمی گذارد. در حقیقت، کاندوم می تواند به زوج کمک کند تا روابط جنسی طولانی تری داشته باشند زیرا دیگر لازم نیست که مرد به دلیل زودانزالی، رابطه را به سرعت قطع کند. اگر مرد به دلیل عدم تحریک کافی، تمایلی به استفاده از کاندوم ندارد، می توان قبل از شروع رابطه، از تحریک دستی استفاده کرد تا مرد نیز بتواند با استفاده از کاندوم، به لذت کافی برسد.
در این مقاله به تعدادی از باورهای عجیب درباره کاندوم پاسخ داده می شود.

باورهای عجیب درباره کاندوم

باورهای عجیب درباره کاندوم

باورهای عجیب درباره کاندوم

برخی افراد معتقدند که کاندوم وسیله مناسبی برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و جنسی و پیشگیری از بارداری نیست، لذا به جای آن از انواع قرص ها و داروها استفاده می کنند.
اما واقعیت این است که کاندوم یکی از موفق ترین و موثرترین اختراعات بشر بوده است که بسیار کاربردی است و برخلاف سایر روش ها هیچ گونه عوارضی ندارد.
طبق آمار احتمال اینکه کاندوم در حین استفاده پاره شود و یا از جای خود خارج شود کمتر از دو درصد می باشد.
عده ای باور دارند که استفاده از کاندوم عوارض جانبی داشته و می تواند باعث بروز بیماری های مختلفی از جمله سرطان شود!
این تصور کاملا اشتباه و نادرست است و تاکنون هیچ بیماری مرتبطی با استفاده از کاندوم شناسایی نشده است. در مقابل شواهد و مدارک زیادی از تاثیرات مثبت استفاده از کاندوم در پیشگیری از انواع بیماری های جنسی و مقاربتی وجود دارد.
با این وجود همیشه احتمال این که بدن بعضی افراد به دلایل مختلف به برخی از انواع کاندوم، واکنش منفی نشان دهد وجود دارد. لذا توصیه می کنیم از فروشگاه های معتبر همچون فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه، نسبت به خرید کاندوم اقدام نمایید.

انزال زودرس هنگام استفاده از کاندوم

انزال زودرس یکی دیگر از باورهای عجیب درباره کاندوم می باشد. اما این موضوع کاملا برعکس است! بدین معنی که استفاده از هر نوع کاندومی باعث می شود آستانه تحریک پذیری فرد بالاتر رفته و دیرتر به انزال برسد. بنابراین کاندوم قطعا نمی تواند دلیل زود انزالی باشد.

سایر باورهای عجیب درباره کاندوم را می توانید در مقاله بعدی بخوانید.