یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بارداری پنهان چیست

بارداری پنهان به پدیده ای می گویند که خانم ها باردار بوده و تا مدت زمان زیادی متوجه ان نمی شوند. بله چنین چیزی اتفاق افتاده و کاملا شایع است. طبق گزارشات مشخص شده از هر 475 زن در دنیا یک نفر دچار بارداری پنهان می شود و تا سه ماهه دوم بارداری و یا حتی تا هنگام زایمان از بارداری خود بی اطلاع است.
برخی از زنان طوری از بارداری خود بی اطلاع اند که با درد زایمان کاملا غافلگیر می شود. این زنان اظهار می کنند در زمان بارداری هیچ حسی مبنی بر بارداری نداشته اند. جنین هایی که در این حالت متولد می شوند بسیار ضعیف بوده و در برخی موارد مشکلاتی دارند زیرا مادر از بارداری خود مطلع نبود و نکات حین بارداری را رعایت نکرده است. به همین دلیل توصیه می کنیم در حین برقراری روابط زناشویی حتما از کاندوم استفاده کنید. برای خرید کاندوم و بررسی قیمت کاندوم به فروشگاه روم نمیشه سری بزنید.

"<yoastmark

بارداری پنهان چطور رخ می دهد

بارداری پنهان معمولا علائمی مثل حالت تهوع، قطع عادت ماهانه، بزرگی شکم دارد. برخی از زنان متوجه این علائم نمی شوند. اما چطور ممکن است کسی این علائم از جمله تکان خوردن جنین در شکم را متوجه نشود؟
برخی از زنان دچار بیماری های روحی و روانی از جمله اختلال دو قطبی هستند به همین دلیل تمام علائم مثل تکان خوردن جنین و قطع خونریزی ماهانه را توهم پنداشته و آن را جدی نمی گیرند. این نکته قابل ذکر است که برخی از زنان عادت ماهانه در حین بارداری قطع نمی شود و بانوان دچار خونریزی می شوند.
گروهی از زنان با وجود سالم بودن روح و روان باز هم علائم بارداری را متوجه نمی شوند. به همین دلیل است زمانی که با علائم بارداری به پزشک مراجعه می کنید حتی در صورت انکار بارداری پزشک بازهم بارداری شما را بررسی خواهد کرد.
معمولا بانوانی که چاق هستند متوجه بزرگی شکم خود نمی شوند. بانوانی که در سنین بالا هستند پریور نشدن را به یائسگی ربط می دهند و حرکات جنین و حالت تهوع را مشکلات روده و معده مرتبط می سازند.
اگر پریود و خونریزی در حین بارداری ادامه داشته باشد احتمال متوجه نشدن بارداری خیلی زیاد است.

دلیل قطع نشدن بارداری چیست؟

معمولا قطع عادت ماهیانه از نشانه های اولیه بارداری است که زنان متوجه بارداری خود می شوند.
اما دلیل ادامه پیدا کردن خونریزی در بارداری چیست قطعا باید مشکلی وجود داشته باشد که خونریزی ادامه پیدا می کند. در واقع خونریزی یا لکه بینی تهدید است برای سقط جنین ولی برخی خانم‌ها آن را با چرخه عادت ماهیانه اشتباه می‌گیرند. احتمالا دلیل خونریزی، محل قرار گیری نامناسب برای جفت است یا کنده‌شدن قسمتی از جفت باشد که موجب بروز بارداری پنهان می شود.
حالت تهوع و استفراغ در برخی زنان دیده نمی شود. برخی از زنان که مشکل اضافه وزن داشته نیز افزایش وزن ناشی از بارداری را جدی نمی گیرند.
واقعا خیلی دور از ذهن است که خانمی هیچ کدام از علائمی که ذکر شد را نداشته باشد و ناگهان دچار درد زایمان شود

راه حل دچار نشدن به بارداری پنهان چیست؟

برای این که بانوان دچار بارداری پنهان نشوند می بایست دوره های مراجعه به پزشک زنان را به طور دقیق رعایت کنند. به علاوه با مواجه شدن با کاهش خونریزی ماهانه و یا نامنظم بودن قاعدگی از بی بی چک استفاده کنند و یا آزمایش بارداری دهند و از هیچ نشانه ای به راحتی نگذرند. برای این که از چنین اتفاقی در امان باشید از تقویم قاعدگی استفاده کنید.