جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بارداری در سنین بالا

با زیاد شدن سن برای ازدواج و دغدغه های زندگی، زن و مرد هم تصمیم دارند  در سنین بالا بارداری را تجربه کنند. بارداری در سنین بالا برای مادر و همینطور کودک  با خطراتی همراه است، بحث اختلاف سنی بین کودک و پدرومادر هم وجود دارد. پدرومادرهایی که در سنین بالا هستند رفتارهایی که با بچه های خود دارند کمی متفاوت است و این بحث ممکن است بر رابطه آن‌ها اثر منفی داشته باشد. اکنون با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی،بسیاری از زوجین می توانند تصمیم به بارداری بگیرند ، ولی با این وجود هنوز هم کودکانی هستند که با عیب های گوناگون متولد می شوند. با کسب آگاهی از خطرات  بارداری در سنین بالا و روش های مواجه شدن با آن‌ها می‌توانید در دوران بارداری حال بهتری داشته  باشید. گاهی در این سنین احتمال بارداری پنهان نیز وجود دارد.

 

بارداری در سنین بالا

بارداری در سنین بالا

خطرات بارداری در سنین بالا

 

از مهمترین خطرات بارداری در سنین بالا می توان به این عوامل اشاره کرد:

 ابتلا به فشار خون بالا

فردی که در سن بالا  بارداری را تجربه می کند به احتمال زیاد  به فشار خون بالا گرفتار خواهد شد . افزایش فشار خون زیاد همراه  با پایین آمدن کارکرد سیستم هایی مثل کبد و کلیه باعث می شود شرایط پزشکی جدی ای را به وجود آورد  که به این موضوع پره اکلامپسی می گویند . برای جلوگیری  از این شرایط زمانی که  بارداری در سنین بالا را تجربه می کنید ، همیشه فشار خون خود را کنترل کنید  و در اگر نشانه هایی  مثل ورم اتفاقی بدن،  مشکلاتی در بینایی و مبتلا شدن به سردردهای سخت ،سریعا به پزشک مورنظر اطلاع دهید.

زایمان زودرس

باتوجه به تحقیقات انجام شده ، کسانی که در سنین بالا باردا ر می شوند  بیشتر  از بقیه افراد  زایمان زودرس را تجربه می کنند. زایمان زودرس ،وضعیتی است که بچه زودتر از موعود یعنی قبل از هفته ی ۳۷ام متولد می شود. نوزادانی  که سر موقع به دنیا می آیند  درمقایسه با   نوزادان دیگر در زندگی  خود خیلی بیشتر با مسائل سلامتی مواجه خواهند شد. شما می توانید از یک مشاوره کودک  اطلاعات بیشتری درباره این موضوع کسب کنید.

دیابت دوران بارداری

بحث سن یکی از دلایل خطر برای ابتلا  به دیابت  در زمان بارداری است. به همین دلیل بایستی اندازه قند خون را قبل از باردارشدن  و در دوران بارداری کنترل کنید و چنانچه  باهر تغییر یا اختلالی  در شرایط آن مواجه شدید به پزشک مراجعه کنید. میزان بالای قند خون ودرصورت پیگیری نکردن  برای بهتر شدن آن در دوران بارداری ممکن است به سیستم های  بدن شما مثل رگ‌های خونی، سیستم اعصاب و بینایی صدمه بزند و مشکلات جدی ای را به وجود بیاورد.

 

خطرا بادارداری در سنین بالا | سقط جنین و زایمان جنین مرده

طبق تحقیقات انجام شده عمل سقط جنین یا زایمان نوزادان مرده با زیاد بودن سن مادر ارتباط  دارد و ازمهم‌ترین مسائل منفی بارداری در سنین بالا به شمار می آید.

بروز نقایص مادرزادی

از مهمترین خطرات  بارداری در سنین بالا، افزایش امکان متولد شدن  نوزادانی با عیب های مادرزادی است. از  مهم‌ترین عیب ها می توان  به سندرم داون را به حساب آورد. نوزادانی که با مسائل مادرزادی متولد می شوند از لحاظ های گوناگون ذهنی و بدنی مبتلا به  مشکلات کارکرد می‌شوند و با مشکلات تکاملی زیادی مواجه خواهند شد.

چطور در سنین بالا بارداری آسانتری را تجربه کنم؟

درصورتی که تصمیم به بارداری در سنین بالا دارید، احتمال دارد عواملی که به دلیل بارداری رخ می دهد  برای شما پر رنگ تر باشند. مثلا وزنتان خیلی بیشتر شود، خط هایی روی پوست‌تان نمایان شود، پوست‌تان پس از زایمان افتاده تر شده، سینه‌ها شل شده باشد و شکل قبل را نداشته باشد و حس کنید نیروی عضله هایتان هم از بین رفته است. در برابر این مسائل شما می‌توانید مدل زندگیتان را بطورکلی عوض کنید، غذاهای سالم تر و ورزش مناسب وضعیتتان  و سلامتی جسمی خودتان را  به شرایط قبل از بارداری برسانید. خستگی و بی حالی دردوران بارداری برای همه ی زنان باردار وجود دارد  که با استراحت می توانید آن را رفع کنید .

با خطرات بارداری در سنین بالا آشنایی پیدا کردید و حالا می توانید با نگرانی کمتر اقدام کنید.

یکی از راه های جلوگیری از باردار شدن، استفاده از کاندوم است.

بنابراین ما به شما محصولات زناشویی مانند کاندوم برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حفظ بهداشت فردی پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و درصورت نیاز به خرید کاندوم می توانید به سایت روم نمیشه مراجعه کنید.