چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بارداری در دوران پریودی

امکان بارداری دردوران پریودی می تواند موجب سورپرایز شدن برخی بانوان گردد. به این نکته دقت کنید که در دوران پریودی  احتمال بارداری کم است ولی نمی توان امکان آن را بطورکلی در حد صفر دانست ، حالا می خواهیم دلیلش را  بدانیم.

در یک چرخه ی  طبیعی 28 روزه، تخمک گذاری  تقریبا در روز 14 شروع می شود. در روند تخمک گذاری، تخمکی که رها می شود به لوله فالوپ می رود و به اندازه 12 الی 14 ساعت در آن جا می ماند.

در باره سیکل پریودی کمتر ماننو 21 الی 23 روز، تخمک گذاری  زودتر آغاز خواهد شد (با استفاده ازم‌نرم افزاراهایی که دوران تخمک گذاری ، زمان پریودی و … را اعلام می کنند) که بدین منظور است که تایم بین پریودی و تخمک گذاری کمتر است.

امکان بارداری در پریود

امکان بارداری در پریود

همانطور که می دانید  اسپرم ها امکان زنده‌ماندن در در طول سه تا شش روز باتوجه به شرایط خوب در درون دستگاه تناسلی را دارند. اگر در دوران پریودی شما رابطه ی جنسی داشته باشید، احتمال بارداری در ادامه تخمک گذاری زودرس در سیکل های کوتاه وجود دارد چون اسپرم هنوز در بدن شما هست پس امکان بارداری در دوران پریود در سیکل های کوتاه  وجود دارد.

اگر دوارن پریودی شما زمان بیشتری یعنی بیشتر از 4 روز ادامه داشته باشد و دوران شما کوتاه باشد،  احتمال دارد  تخمک گذاری دقیقا بعد از پریودی صورت گیرد. پس اگر  امکان بارداری بعد پریودی وجود دارد . اگر شما در اواخر پریودیتان، رابطه جنسی داشته باشید، امکان بارداری وجود دارد.

اگر شما نمی خواهید باردار شوید پس بهتر است رابطه جنسی شما محافظت شده باشد حتی زمانی که همین امروز قاعدگی شما به پایان رسیده است. شما می توانید از کاندوم یا قرص ضدبارداری استفاده کنید. اگر قصد دارید باردار شوید، دوره قاعدگی زمان مناسبی برای اقدام به این کار نیست.

 

امکان بارداری در دوران پریود(روز پنجم پریودی)

 

در رابطه با چرخه های کمتر  (24 روز)، تخمک گذاری تقریبا در روز دهم شکل  می گیرد. براین  اساس، اگر خونریزی  در روز پنجم به پایان برسد و در درهمان روز، شمارابطه جنسی داشته باشید، امکان بارداری در روز پنجم پریود وجود دارد.پس با این شرایط امکان بارداری در دوران پریودی وجود دارد.

برای دوره های طولانی تر (32 روز)  تخمک گذاری در روز 18 اتفاق می افتد و در چنین شرایطی، اگر خونریزی شما روز پنجم  تمام شد در این شرایط شما در امنیت هستید، چراکه تا وقت آغاز تخمک گذاری زمان بسیاری مانده.

اگر تمایل به باردار شدن دارید،این زمان موقعیت خوبی نیست. اما درصورتی که می خواهید از باردار شدن پیشگیری کنید، بایستی  از راه های جلوگیری از بارداری استفاده کنید.

 

 شایعاتی در رابطه با امکان بارداری در قاعدگی

می خواهیم اینجا  بعضی از بحث ها درباره ی امکان بارداری در دوران پریودی را بررسی کنیم:

1– امکان بارداری در دوران پریودی وجود ندارد

باردار شدن بعید است اما نمی شه کاملا این امکان را رد کرد. همانطور در بالا گفته شد اگر تخمک گذاری نزدیک به پریودی شما اتفاق بیفتد، امکان بارداری بارداری وجود دارد. و هم چنین که گفته شد د، احتمال باردارشدن پس از پریودی وجود دارد.

2– دوران پریودی بر  باردارشدن شما موثر نیست.

اگر شما پریودی های کمی در سال داشته باشید.احتمال باردار شدن شما کم می شود. چون در روند تخمک گذاری نیز موثر است. به جز این  این، پریودی ناهماهنگ، دور اندیشی برای زمان تخمک گذاری را با سخت می کند و شما روزهای باروری خود را نمی توانید در سیکل پریودی پیدا کنید.

3-برای رابطه جنسی صبرکنید.

اصولا، زمان مناسب برای باروری 4 روز پیش از سیکل تخمک گذاری است. با داشتن رابطه جنسی امکان بارداری  در دوران پریودی، زیاد می شود. اگر  تا وقت تخمک گذاری صبر کرده باشید و  رابطه ای نداشته باشید، احتمال دارد تایم باروری را از دست بدهید.

حال با کسب آگهی از این مقاله  متوجه شده اید که احتمال بارداری پس از پریودی برای چه کسانی با چه مدل چرخه های پریودی بیشتر و در چه اشخاصی کمتر است.

 

یکی از راه های جلوگیری از باردار شد، استفاده از کاندوم است.

بنابراین ما به شما محصولات زناشویی مانند کاندوم برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حفظ بهداشت فردی پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و درصورت نیاز به خرید کاندوم می توانید به سایت روم نمیشه مراجعه کنید.