سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


بارداری بدون دخول

بارداری بدون دخول سوالی است که همیشه برای دختران و زنان مطرح بوده و گاه با ترس و اضطراب زیادی همراه می باشد و می پرسند “آیا من حامله هستم؟” در شرایط مختلف، جواب این سوال می‌ تواند باعث یک شادی وصف نشدنی و یا یک اندوه بسیار زیاد شود.

باید بدانید در هر رابطه جنسی، احتمال بارداری وجود دارد؛ زیرا با وجود این که درصد بالای احتمال بارداری با دخول و ریختن مایع منی داخل واژن صورت می گیرد، اما اگر مایع منی به هر صورتی با واژن تماس پیدا کند و یا حتی پیشاب، احتمال بارداری وجود دارد. مایع منی از میلیون ها اسپرم تشکیل شده است و پیشاب هم حدوداً هزاران اسپرم را در خود دارد. پس با همان پیشاب و در مرحله معاشقه نیز می‌ توان باردار شد. در این مقاله همراه ما باشید تا به طور کامل این مسئله را بررسی کنیم.

"<yoastmark

پیشگیری از بارداری بدون دخول

احتمال بارداری بدون دخول بسیار کم است و شاید کمتر از ده درصد باشد؛ چرا که اسپرم مدت زمان اندکی می‌ تواند در خارج از بدن زنده بماند. اما با این وجود باید به این نکته توجه کرد که در هر صورت احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید اصول مشخصی را در این زمینه رعایت کرد تا بتوان درصد احتمال وقوع آن را به صفر رساند.
همچنین برای آن‌ که به روش مطمئنی از بارداری جلوگیری کنید باید از روش ‌های پیشگیری از بارداری نظیر کاندوم آشنایی داشته باشید. استفاده از محصولات زناشویی همچون کاندوم‌ های زنانه و مردانه، قرص ‌های ضد بارداری یا گذاشتن IUD در داخل رحم می‌ تواند به شما اطمینان بیشتری بدهد.

سوالات مربوط به احتمال حاملگی بی دخول

– چه عواملی احتمال بارداری در رابطه جنسی بدون دخول را افزایش می‌دهد؟
عواملی نظیر مقاربت در زمان نزدیک به تخمک گذاری، دراز کشیدن و استراحت پس از رابطه و استفاده از روان کننده‌ های باروری می ‌توانند احتمال بارداری بدون دخول را افزایش دهند.
– آیا احتمال بارداری در نزدیکی خشک (بدون روانکاری واژن) وجود دارد؟
این حالت زمانی است که دخول رخ نمی دهد اما تماس پوستی در ناحیه تناسلی وجود دارد. با این وجود، هر زمان آلت تناسلی و واژن در تماس قرار می گیرند، احتمال بارداری وجود دارد. تنها چیزی که باید اتفاق بیفتد این است که مایع منی در داخل واژن نشت کند.
– آیا اسپرم می تواند از طریق لباس منتقل شود؟
اگر لباس به طور کامل آغشته به اسپرم باشد و در تماس مستقیم با واژن زن باشد، احتمال دارد اسپرم بتواند وارد واژن شود، اما این اتفاق بسیار بعید است.
– در صورت انزال در آب احتمال بارداری وجود دارد؟
به احتمال زیاد اسپرم کوچک ممکن است از طریق آب خود را به واژن برساند. اگر انزال در آب گرم رخ دهد، اسپرم می تواند چند دقیقه زنده بماند. اگر انزال در آب بسیار داغ یا آب پر از مواد شیمیایی استخر، حباب ها یا سایر مواد رخ دهد، اسپرم قادر نخواهد بود بیش از چند ثانیه زنده بماند. بارداری بدون دخول ناشی از این حالت بسیار نامطلوب است و در اکثر موارد امکان پذیر نیست.
– آیا ممکن است بارداری در اثر رابطه جنسی مقعدی رخ دهد؟
بارداری بدون دخول نمی تواند در اثر رابطه جنسی مقعدی اتفاق بیفتد، اما به دلیل این که دهانه واژن و مقعد بسیار نزدیک است، احتمال انتقال اسپرم به واژن وجود دارد. با این حال، این امر بسیار بعید است.
– آیا چندین بار انزال احتمال وقوع حاملگی را کاهش میدهد؟
تعداد دفعات انزال مقدار اسپرم در هر انزال را کاهش می دهد، اما هنوز هم میلیون ها اسپرم وجود دارد. هر انزال شامل حدود 2 تا 5 میلی لیتر اسپرم است و هر میلی لیتر می تواند از 40 تا 400 میلیون اسپرم داشته باشد. این بدان معنی است که حتی در افرادی که چندین بار ارضا شده اند، تعداد اسپرم هنوز هم می تواند صد میلیون باشد و فقط یک تخمک برای بارور کردن نیاز است.
– احتمال بارداری دختر باکره چقدر است؟
در صورت باکره بودن و عدم دخول در حین رابطه جنسی، سعی کنید از تماس مایع منی با محیط اطراف پرده بکارت جلوگیری کنید. چرا که در صورت انزال در نزدیکی پرده و یا تماس دست یا دستمال آغشته به مایع منی با آن، به دلیل متحرک بودن اسپرم‌ ها، امکان ورود آن ‌ها از طریق منافذ پرده بکارت وجود دارد. همچنین قبل از انزال مردان، مایعی شفافی به نام پیشاب (پیش از مایع منی) از آلت تناسلی خارج می ‌شود که ترشح آن قابل کنترل نیست. این مایع حاوی تعدادی اسپرم است که در صورت تماس آن با محیط اطراف پرده بکارت نیز امکان بارداری بدون دخول وجود دارد.