پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


انواع کاندوم نچ کدکس Nach Kodex

کاندوم نچ کدکس یکی از بهترین برندهای کاندوم موجود در بازار ایران است. این کاندوم دارای انواع مختلفی است که در این مقاله به آن می پردازیم. کاندوم تاخیری، کاندوم کلاسیک، شیاردار، معطر و… با برند کدکس می تواند تجربه جدیدی برای شما به ارمغان آورد.

انواع کاندوم نچ کدکس

کاندومهای تاخیری یکی از مدل های پر مخاطب در ایران هستند . کاندوم های تاخیری باعث  تاخیر در انزال می شوند. داخل این مدل کاندومها  موادی مایع یا کمابیش جامد آمیخته شده است که همواره در کمتر از ده دقیقه بعد از استفاده کاندوم بر روی آلت، بی حسی رخ می دهد . این بی حسی بر اساس مرغوبیت کاندوم میتواند تا نیم ساعت اثرش ماندگار باشد.

کاندوم نچ کدکس

کاندوم نچ کدکس

کاندوم نچ کدکس کلاسیک و ساده

بسیاری فکرمیکنند کاندوم های ساده و کلاسیک، نشان دهنده ی مرغوبیت و اصل بودن آن است.این موضوع درباره ی کاندوم ها هم وجود دارد. کاندوم های ساده و کلاسیک که برای افزایش لذت، پیشگیری از بارداری تولید می شوند.

اگر می خواهید  از کاندومی که در عین ساده بودن، دارای عصاره نعناع هم باشد به شما کاندوم سیمپلکس نعناعی simplex mint  و هم چنین از کلاسیک ترین و ساده ترین کاندوم ها Nach Always Stand Up Classic  را معرفی می کنیم که از انواع کاندوم های نچ کدکس می باشند.

کاندوم نچ کدکس شیار دار

کاندوم های شیار دار از مدل های قدیمی پرمخاطب بین کاندوم های شکل دار است.شیارهای هماهنگ با فاصله های برابر که برای بسیاری از افراد به حد کافی محرک است.دو نوع کاندوم از انواع کاندوم های کدکس می توان کاندوم های ریلکس شیار دار Relax Ribbed که قدیمی و باکیفیت است و کاندوم مته آتشین شیار دار محصول نچ Nach Drill Ribbed از کالاهای باکیفیت شکل دار در کشور هستند.

کاندوم های معطر

باتوجه به نام کاندوم ها،به جای بوی بد لاتکس، داری عصاره های گوناگون هستند.کاندوم های اسانس دار برای افرادی که آمیزش دهانی انجام می دهند بسیار اهمیت دارد و مناسب است. کاندوم هایی با اسانس شکلاتی ، اناری، نعنایی و وانیل جزء کاندوم های معطر هستند.

کاندوم های خاردارDotted

تعبیر خاردار، زیاد برای توضیح این نوع کاندوم مناسب نیست.چراکه این کاندوم ها برآمدگی هایی مثل دکمه و هماهنگ دارند.اندازه و فاصله های این برآمدگی ها بر اساس مارک محصول فرق دارد. کاندوم های خاردار Relax Dotted از اندک کاندوم هایی ست که از این طرح برخوردارند.درضمن کاندوم های خاردار، شکل دار نیز هستند.کاندوم های خاردار از انواع کاندوم های نچ کدکس

هستند که طرفداران زیادی دارند.

کاندوم های ترکیبی(خاردار و شیاردار)

همانطور که از نامشان پیداست،طرح شیاردارو خاردار به شکل های گوناگونی باهم ادغام می کنند.شما باتوجه به سلیقه و تجربه شخصی می توانید ترکیب موردنظرتان را انتخاب کنید.

کاندوم های سردکننده و گرم کننده

از انواع کاندوم های نچ کدکس، کاندوم های سردکننده و گرم کننده است که حس تقریبا یرما و گرما در آلت تناسلی آقایان زمان استفاده از کاندوم به وجود می آورد. از این کاندوم ها بیشتر برای تنوع استفاده می شود. آگهی های مربوط به این کاندوم ها که به عنوان افزایش حجم آلت و … عرضه می شوند، صحت ندارد.محصولاتی که مواد شیمیایی باعث ملتهب شدن پوست آلت تناسلی می شود که این موضوع تاثیر چشمیگیری در حجم آلت ندارد.

کاندوم های شب نما (کاندوم هایی که در تاریکی می درخشند)

این نوع  کاندوم ها در دسته کاندوم های شگفت آور قرار دارند.دلیل انتخاب این اسم تنها به منظور موضوع بازرگانی و تبلیغاتی بودن انتخاب شده است.کاندوم های شب نما از لحاظ پیشگیری از بارداری و بیماریهای مقاربتی مورد قبول سازمان FDA می باشند.کاندوم های شب نما سمی  نیستند و ریسکی برای شما به وجود نمی آورند.بایستی قبل از استفاده، کاندوم را  ۳۰ ثانیه در دید نور قرار دهید و بعد آن را استفاده کنید.کاندوم های شب نما از سه لایه ساخته شده اند.لایه داخلی و لایه خارجی این کاندوم ها از لاتکس درست شده است.لایه سومی که میان این دو لایه قرار گرفته است از رنگدانه هایی ساخته شده است که هیچ صدمه ای به شما وارد نمی کند.در موقعیتی که در تاریکی باشید این رنگ دانه ها می درخشند.

در این‌مقاله شما با انواع کاندوم های نچ کدکس آشنا شدید. برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی، بایستی از محصولات زناشویی مانند کاندوم استفاده کنید.اگر قصد خرید کاندوم را دارید اما چون خجالت می کشید در داروخانه اسم کاندوم را به زبان بیاورید می توانید به صورت اینترنتی بر اساس نیازتان کاندوم سفارش دهید که به شکل محرمانه برای شما ارسال می شود.

ما به شما سایت روم نمیشه را معرفی می کنیم که می توانید برای خرید کاندوم و اطلاع از قیمت کاندوم به این سایت مراجعه کنید.