سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


انزال زودرس و انواع آن

زود انزالی یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که تقریبا تمام مردان در دوره ای از زندگی جنسی خود با آن مواجه می شوند. انزال مرحله آخر پاسخ جنسی مردان در حین یک فعالیت جنسی
می باشد و معمولا با اوج لذت جنسی یا ارگاسم همراه است. تحقیقات نشان می دهد که از هر ۱۰ آقا 3 نفر از این عارضه رنج میبرند. انزال زودرس یا سریع را بصورت های مختلف از جمله (انزال به دنبال ۵ بار دخول آلت، انزال کمتر از ۲ دقیقه و حتی انزال قبل از رسیدن همسرشما به ارگاسم) تعریف کرده اند که هیچکدام را نمیتوان صحیح دانست چرا در برخی موارد ممکن است خانم بیش از حد معمول، نزدیکی را ادامه دهد و زمان حصول ارگاسم وی طولانی تر از حد معمول باشد.

انزال زودرس

انزال زودرس

انزال زودرس و انواع آن

تعریف ساده و صحیح انزال زودرس عبارت است از : انزال زودتر از زمانی که فرد می خواهد و به نحوی غیرقابل کنترل فرد باشد. البته گاهی به ویژه در صورت وجود استرس یا در موارد تحریک جنسی بسیار زیاد، انزال به شکل سریع روی می دهد ولی چنان چه مردی در ۵۰% موارد قادر به کنترل زمان انزال خود نباشد، این موضوع مشکل ساز میشود.
مهمترین امر برای وقوع انزال داشتن سیستم عصبی سالم و بدون نقص می باشد. البته دو ماده دوپامین و سروتونین نیز در تنظیم انزال نقش اساسی دارند که از همین امر در درمان انزال زودرس توسط دارو استفاده می شود. باید مد نظر باشد آن است که در تعریف انزال زودرس بایستی عوامل متعددی مانند:

  • زمان،
  • میزان کنترل بر انزال،
  • آشفتگی مرد و شریک جنسی وی،
  • کاهش رضایت جنسی ،
  • و دشواری در روابط را دخیل دانست.

تعریف انزال زودرس توسط انجمن بین المللی طب جنسی (ISSM)

بر اساس این تعریف انزال زودرس سه جزء دارد:
1. انزالی که همیشه یا تقریبا همیشه قبل از دخول یا طی حدود یک دقیقه بعد از ورود آلت تناسلی به داخل مهبل رخ می دهد.
2. ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در همه یا تقریبا همه موارد ورود آلت تناسلی به داخل مهبل.
3. پی آمدهای فردی منفی مانند پریشانی، رنجش، نا امیدی، و/یا پرهیز در صمیمیت در روابط جنسی.

تعریف انجمن ارولوژی آمریکا (AUA)

  • وقوع انزال زودتر از زمانی که مطلوب فرد می باشد، انزال قبل یا مدت کوتاهی بعد از دخول، با عث ایجاد پریشانی در فرد یا هردو نفر شود.

تعریف انجمن ارولوژی اروپا (EAU)

  • ناتوانی در کنترل انزال به مدت کافی قبل از دخول در مهبل

تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO)

  • ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال، ناتوانی در لذت بردن از عشق ورزی، انزال قبل یا بلافاصله بعد از شروع مقاربت (15 ثانیه)

تعریف انجمن روانپزشکی آمریکا (APA)

  • انزال پایدار یا راجعه، که با حداقل تحریک جنسی ایجاد شود، قبل یا مدت کوتاهی بعد از دخول، و قبل از آن که فرد بخواهد.

انواع انزال

انزال به دو شکل می تواند صورت پذیرد:

انزال رو به جلو: که در طی آن ابتدا مایع منی وارد مجرای ادراری می شود و سپس انقباض عضلات اطراف پیشابراه، بسته شدن گردن مثانه و همچنین شل شدن دریچه ادراری خارجی منجر به حرکت مایع منی به سمت خارج می شود.
انزال رو به عقب: که به دلیل بسته نشدن گردن مثانه، مایع منی به جای حرکت رو به جلو و خارج، به سمت مثانه رفته و به داخل مثانه می رود شود که هنگام ادرار کردن دفع می شود. این نوع انزال غیر طبیعی بوده و یکی از علل ناباروری در مردان محسوب می شود.

انواع انزال زودرس

مادام العمر: انزال زورد رسی که در همه یا تقریبا همه موارد مقاربت رخ دهد، در اکثر موارد کمتر از یک دقیقه باشد، در تمام طول عمر ثابت باشد.
اکتسابی: انزال سریع که گاهی اوقات رخ دهد، قبل از وقوع انزال زودرس فرد انزال نرمال داشته باشد.
تغییرات طبیعی: انزال سریع که نا منظم و ناپایدار باشد.
با توجه به اینکه زودانزالی با اندام های جنسی مردان در ارتباط است؛ بهترین پزشک معالج زود انزالی همان متخصص ارولوژی است.

یکی از محصولات روم نمیشه ، کاندوم تاخیری می باشد که می توانید با خرید کاندوم و با استفاده از آن ها جلوی انزال زودرس را گرفت و از رابطه ای بی نظیر با شریک جنسی تان بهره مند بشوید.