چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


انتقال ویروس HIV

ویروس HIV طور گسترده به عنوان بیماری های مقاربتی غیرقابل درمان شناخته می شود، که این ویروس باعث بیماری ایدز می گردد.HIV مخفف (human immunodeficiency virus) به معنی ویروس نقص ایمنی انسانی می باشد که در ذیل به بررسی راه های انتقال آن می پردازیم.

ویروس HIV

ویروس HIV

چگونه به ویروس HIV مبتلا و چگونه آن را منتقل می کنیم؟

HIV از طریق تبادل انواع خاصی از مایعات بدن انسان ( خون و ترشحات جنسی )منتقل می شود.لذا هر زمان فردی با این قبیل ترشحات فرد بیمار مواجه گردد در معرض این بیماری قرار می گیرد.همچنین راه های انتقال  HIVشناخته شده و محدود است.

راه های انتقال HIV

  • تماس های جنسی محافظت نشده
  • تزریق ازطریق سوزن،سرنگ و یا تجهیزات استفاده از مواد مخدر به صورت اشتراکی
  • خون و فرآورده های خونی آلوده
  • شیردهی مادر آلوده به ویروس به کودک و یا انتقال در زمان بارداری به جنین

یکی از شایع ترین راه های انتقال HIV داشتن رابطه جنسی بدون محافظت (بدون کاندوم و یا محصولات زناشویی) می باشد که فرد را در معرض ابتلا به HIV قرار می دهد. بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به اچ آی وی اجتناب از شرکای جنسی متعدد و هر نوع رابطه جنسی واژینال و مقعدی بدون محافظت با فرد بیمار می باشد. با توجه به اینکه ترشحات جنسی از جمله مایع منی (همچنین مایعی که قبل از منی خارج می‌شود) و ترشحات دستگاه تناسلی زنان حاوی تعداد زیادی گلبول سفید است لذا ترشحات فرد بیمار که ویروس وارد بدنش شده است آلوده بوده و می تواند از طریق مخاط تناسلی، فرد سالم را نیز به ویروس HIV مبتلا کند.همچنین خطر انتقال این ویروس از مرد به زن ۲.۵ برابر است.با توجه به شواهد موجود در خصوص راه های انتقال HIV  که حاکی از آن است که 70درصد مبتلایان از طریق روابط جنسی کنترل نشده آلوده می شوند لذا جهت تماس جنسی ایمن و محافظت از عفونت های آمیزشی این امکان در فروشگاه روم نمیشه فراهم گردیده تا به راحتی به بررسی قیمت کاندوم بپردازید و سفارش خود را ثبت فرمائید.

اچ آی وی به طور مکرر با تزریق و استفاده اشتراکی از سوزن، سرنگ یا تجهیزات استفاده از مواد مخدر با کسی که به ویروس آلوده است ، منتقل می شود.

همچنین اگرخون فردی آلوده به ویروس HIV باشد و مثلا در هنگام انتقال خون (اهداء خون)به خون فرد دیگری وارد شود و یا  هر جسم برنده ای که آغشته به خون آلوده به ویروس HIV باشد با ایجاد خراش یا بریدگی باعث انتقال ویروس و ایجاد بیماری می شود.

انتقال اچ آی وی از خون مادر

یکی دیگر از راه های انتقال HIV که مختصرا توضیح داده می شود حاکی از آن است که اچ آی وی همچنین می تواند در هنگام بارداری و زایمان مادران آلوده به ویروس به علت تماس جنین با خون مادر هنگام وضع حمل و یا هنگام شیردهی به نوزاد منتقل شود.

HIV  همچنین بر خلاف دید بعضی عموم از طریق هوا یا آب، پشه ها ، کنه ها یا حشرات دیگر،دست دادن، بغل کردن، توالت مشترک، به اشتراک گذاشتن ظروف،بوسیدن با دهان بسته و سایر فعالیت های جنسی که شامل تبادل مایعات و ترشحات بدن ( به عنوان مثال لمس کردن) امنتقال نمی یابد.