پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


انتقال اسپرم در آب

شاید تا به حال در مورد ارتباط جنسی در داخل آب (وان ،استخرط دریاچه )شنیده باشید و برای شما این سوال پیش بیاید که آیا امکان انتقال اسپرم در آب وجود دارد یا خیر. اگر شما جزء کسانی هستید که به رابطه جنسی در آب تمایل دارید بهتر است از اطلاعاتی مانند امکان بارداری در آب، احتمال دچار شدن به بیماریهای مقاربتی و بی اثر شدن راههای جلوگیری از بارداری آگاهی داشته باشید.

امکان انتقال اسپرم در آب

امکان انتقال اسپرم در آب

عدم انتقال اسپرم در آب داغ

امکان انتقال اسپرم در آب استخر با وجود داغ بودن آب ممکن است صحت نداشته باشد! چرا که باردار شدن امکان دارد در آب داغ (دمای بالا) نیز رخ دهد. اغلب افراد این ذهنیت را دارند که ارتباط جنسی در آب با دمای بالا مطمئن است چون آب داغ باعث از بین رفتن اسپرم ها می شود. این موضوع صحت دارد در صورتی که بیشتر از نیم ساعت داخل آب با دمای بالا باشید اسپرم ها کم می شوند. آب با دمای بالا میزان اسپرم ها را تا حدی کم می‌کند که امکان بارداری وجود نداشته باشد فرض بگیریم که اسپرم ها کاهش یافته باشند باز هم تعداد ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون اسپرم برای باردار شدن کافی ست.

در آب امکان بارداری وجود ندارد

با برقراری رابطه جنسی امکان بارداری در وان، استخر و در هر شرایط دیگری وجود دارد و آب باعث جلوگیری از بارداری نمی‌شود بنابراین آب را نمی‌شود راهی برای جلوگیری از بارداری دانست.

زمانی که اسپرم داخل واژن میریزد از نظر بیولوژیکی آنها به دنبال پیدا کردن تخمک و بارور کردن آنها هستند و آب مانع عملیات آنها نخواهد شد و اما امکان دارد مواد شیمیایی موجود در آب استخر باعث نابود شدن اسپرم ها شود ولی در صورتی که مایع منی در داخل آب استخر ریخته باشد.در صورتی که مایع منی داخل واژن ریخته شود امکان باردار شدن به میزان احتمال بارداری در دیگر مواقع است. در صورتیکه اسپرم داخل آب شناور باشد ،امکان انتقال اسپرم در استخر وجود دارد.

اگر عمل دخول در داخل آب انجام شود و آلت تناسلی قبل از انزال بیرون کشیده نشود یا اینکه پیش‌آب شخص شامل اسپرم باشد بارداری در آب امکان پذیر است اگر انزال در آبی که داغ است رخ دهد و یا آبی که دارای مواد ضد عفونی استخر باشد؛ اسپرم تنها بعد از چند ثانیه نابود خواهد شد. اگرچه آب استخر اصولاً برای زنده ماندن اسپرم خیلی سرد است. آب گرمی که مواد شیمیایی نداشته باشد مثل وان‌حمام اسپرم چند دقیقه بعد از انزال از بین می رود.

اغلب متخصصان درباره امکان انتقال اسپرم در استخر اختلاف نظر دارند و در بیشتر مواقع این موضوع را غیر ممکن می دانند.

موثر بودن کاندوم ها در ارتباط جنسی

همانطور که می‌دانید استفاده از کاندوم راه بسیار موثری برای جلوگیری از بارداری و بیماری های ناشی از ارتباط جنسی هستند. اما امکان دارد که در استخر وان و سایر انواع آب کمتر تاثیر بگذارد. چرا که ریسک پاره شدن کاندوم در آب بیشتر است چون مواد روان کننده ای که روی آن وجود دارد از بین می رود. و همینطور بنابر عواملی مانند حرارت، کلر، تماس با ضد آفتاب های روغنی یا صابون حمام مقاومت خود را از دست می‌دهند و ریسک لیز خوردن آنها بیشتر می‌شود.

برای ارتباط جنسی استفاده از کاندوم های زنانه  امکان انتقال اسپرم در استخر را کمتر می کند و بسیار موثرتر است.

اگر میخواهید رابطه جنسی داخل آب از کاندوم استفاده کنیم موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • برای کاهش ریسک پاره شدن کاندوم از لوبریکانت سیلیکونی با آن استفاده کنید این مدل لوبریکانت ضد آب بوده و صدمه به کاندوم نمی‌ زند.
  • زمانی که داخل آب هستید کاندوم را نپوشید چرا که با پوشیدن کاندوم خارج از آب امکان ورود آب به داخل کاندوم را کمتر می کند.

 

احتمال مبتلا شدن به بیماری های مقاربتی در آب وجود ندارد

علاوه بر انتقال اسپرم در آب امکان دارد سرایت بعضی از بیماریهای مقاربتی را کاهش یابد ولی به طور کامل از بین نمی برد. مانند ویروس اچ آی وی داشتن رابطه جنسی در آب به جز مبتلا شدن به بیماری های مقاربتی ممکن است خطر مبتلا شدن به عفونت دستگاه ادراری و عفونت قارچی در زنان را زیاد کند. به علاوه استفاده از کاندوم در آب هیچ ممانعتی ندارد. برای خرید کاندوم و سایر محصولات زناشویی به فروشگاه روم نمیشه مراجعه کنید.

نتیجه گیری برای انتقال اسپرم در آب

صلاح است که در مورد شنیده های ارتباط جنسی تحقیق کنید تا از امکان انتقال اسپرم در استخر یا مبتلا شدن به بیماری های مقاربتی آگاه شوید چرا که رابطه جنسی در آب قادر است بر روی شیوه جلوگیری از بارداری و راههای مطمئن رابطه جنسی موثر باشد.