دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


افزایش سایز سینه بانوان

افزایش سایز سینه بانوان با روش هایی مثل عمل جراحی و یا مصرف دارو و ورزش قابل اجرا است. اما قطعی ترین و سریع ترین راه افزایش سایز انجام جراحی و تزریق ژل و پروتز سینه است. سایر روش ها را می توان موقتی در نظر گرفت. بسیاری از بانوان نسبت به ظاهر خود حس خوبی نداشته و همین امر موجب سرد مزاجی زنان می شود به همین دلیل در صدد اصلاح افرم بدن خود بر می آیند.
بسیاری از خانم ها از انجام عمل جراحی واهمه داشته و ترجیح می دهند روش های کم تهاجم تر که ریسک و ضرر کمتری دارند را انتخاب کنند.
درباره تاثیر ماساژ بر افزایش سایز پستان منبع علمی دقیقی در دست نیست. در این مقاله روش هایی برا افزایش سایز سینه را ررسی می کنیم که بدو نیاز به عمل جراحی قابل اجرا باشند.

افزایش سایز سینه بانوان

افزایش سایز سینه بانوان

افزایش سایز سینه بانوان

به غیر از عمل جراحی برای افزایش سایز پستان روش هایی مثل ورزش های خاص و استفاده از دستگاه های وکیوم پیشنهاد می شود. همچنین داروها و مصرف مواد غذایی خاص در این خصوص پیشنهاد می شود. در ادامه هر یک از این روش ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

ورزشهای مخصوص افزایش سایز سینه بانوان

با انجام روزانه ورزشهای موثر می توانید علاوه بر سفت شدن سینه و پیشگیر از افتادگی به افزایش سایز ان کمک کنید. به طور کلی هر روش ورزش که موجب تکان خوردن عضلات ناحیه سینه می شود می تواند موثر باشد. نتیج گرفتن از روش های ورزشی در صورتی است که فرد یک مدت 3 الی 6 ماهه هرروز تمرینات را انجام دهد.
تمریناتی مانند شنای سوئدی، شنای دیوار، پرس نیمکت و پرس سینه می تواند در بزرگ شدن سینه ها موثر باشد. این ورزش ها روزانه به مدت حداقل 30 دقیقه انجام دهید.
اگر از یک مربی باشگاه ورزشی کمک بگیرید می توانید دقیق ترین ورزش متناسب با فرم بدن خود را بیابید.
یکی از معروفترین ورزش ها در این مورد قرار دادن دستان روی هم و قفل کردن آرنج است. یعنی با دست چپ ارنج راست و با دست راست آرنج چپ را میگیرید و دستانتان را مقابل سینه قرار می دهید.
سپس با کف دست و سمت انتهای آرنج ضربه می زنید.
این ورزش عضلات سینه و زیر بغل را تقویت می کند اگر آرام ضربه بزنید باعث بزرگ شدن سینه و اگر سریع ضربه بزنید موجب کوچک شدن آن می شود. از روی 15 بار شروع کنید و به تدریج به تعداد آن بیافزایید.

استفاده از دستگاه وکیوم سینه

این دستگاه بسیار پرطرفدار است. این دستگاه بسیار ساده است و در یک مدت زمان کوتاه به صورت کاملا موثر و بی خطر سینه را بزرگتر می کند.
از نظر پزشکی این دستگاه نه تنها خطری ندارد بلکه برای پیشگیری از تشکیل غدد سرطانی بسیار مناسب است.
کاربرد این دستگاه به این صورت است که با قرار گرفتن کاپ ها روی سینه و ایجاد مکش موجب افزایش گردش خون در سینه و تحریک عضلات سینه شده و در نهایت پس از مدتی استفاده شاهد افزایش سایز سینه بانوان خواهید بود.
در میان محصولات زناشویی موجود در فروشگاه روم نمیشه شامل کاندوم و لارجر باکس می توانید دستگاه وکیوم سینهه را نیز مشاهده کنید.

ماساژ پستان

ماساژ پستان برای رشد و بزرگ تر شدن سینه یک روش قدیمی است اما بیشتر برای دختران نوجوان که در سن رشد قرار دارند کاربرد دارد و می تواند تاثیر گزار باشد. تاثیر آن برای بانوان بزرگسال تاکنون اثبات علمی نشده است.
روغن هایی که در حین ماساژ استفاده می شود می تواند موجب سفت شدن بافت سینه گردد.
مصرف داروهای افزایش سایز سینه بانوان
در بازار و داروخانه ها داروها و مکمل هایی وجود دارد که برای افزایش سایز سینه بانوان تولید شده اند. این داروها از مواد طبیعی ساخته شده و اکثر آن ها مجوز های لازم را دارا می باشند.
اما ممکن است برخی از آنها موجب ایجاد عوارض و حساسیت گردد و با هر بدنی سازگا نباشد. به همین دلیل توصیه می گردد پیش از مصرف این دارو و مکمل ها حتما با پزشک متخصص مشورت لازم را به عمل آورید.

مواد غذایی تاثیر گزار

مواد غذایی روی شکل گرفتن ترکیب و فرم بدن ما می تواند بسیار تاثیر گزار باشد.
موادی مثل پیاز و زردچوبه از مواد غذایی هستند که موجب افزایش سایز سینه می شوند. اگر روش ورزشی یا وکیوم را برای افزایش سایز سینه انتخاب می کنید مصرف شیر را فراموش نکنید.
آجیل ها نیز منبع چربی های غیر اشباع شده و ویتامین هستند با مصرف آجیل و تمرینات مناسب می توانید عضلات ناحیه دلخواه را تقویت کنید.