سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


اعتماد به نفس جنسی

سلامت جنسی نقش مهمی در تامین‌ سلامت ‌زوجین ‌و بهداشت عمومی دارد. رابطه زناشویی و موفقیت در برقراری رابطه جنسی بین زوجین ، موفقیت در همه ابعاد زندگی و روابط بین آن ها را رقم می زند است. اعتماد به نفس جنسی در زن و مرد مسئله مهمی است که به بهبود روابط زناشویی نیز کمک می کند. یکی از مهم ترین عوامل سعادت و شادمانی در زندگی زناشویی ، داشتن روابط جنسی لذت بخش است و عدم رضایت از داشتن رابطه جنسی باعث ایجاد محرومیت و عدم احساس امنیت و ناکامی در هر کدام از زوجین می شود.

اعتماد به نفس جنسی

اعتماد به نفس جنسی چیست؟

داشتن این موضوع ، یعنی شهامت برقراری رابطه با همسر و وارد شدن به یک رابطه زناشویی بدون اضطراب و استرس و ترس درونی. اعتماد به ‌نفس جنسی یعنی اعتماد داشتن به بدن خود و پذیرفتن آن همان‌طور که هست و توانایی‌هایی که دارید و لذتی که می‌توانید ایجاد کنید. اعتماد به نفس ج ن س ی در برگیرنده افکار فرد یا شناخت او در مورد رابطه جنسی و توانایی او در هنگام برقراری رابطه جنسی است. به عبارت دیگر اعتماد بنفس جنسی احساسی است که فرد نسبت به اندام ها و رفتارهای جنسی و جنسیت خود دارد که این افکار و احساسات بر روی عملکردهای جنسی او تاثیرگذار است و اعتماد به نفس فرد را در این زمینه تشکیل می دهد.

اعتماد به نفس در مردان و زنان چگونه است؟

نداشتن اعتماد بنفس جنسی هم در زنان و هم در مردان وجود دارد اما در زنان شایع تر است. اگر زنان مطمئن باشند از نظر جنسی جذاب هستند و همسرشان دوستشان دارد، این مورد را بیشتری پیدا می‌کنند ولی اگر زنی احساس کند بین او و آنچه در اجتماع وجود دارد مانند جوانی، چاقی، تناسب اندام ، لاغری، و… تفاوت چشم گیری پیش آمده، تفکرش نسبت به خودش تغییر می کند و همین امر می‌تواند اعتماد به نفس او را کم و کمتر کند . تمایل و برانگیختگی جنسی، احساس درد در حین نزدیکی و عدم توانایی در رسیدن به ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی از جمله اختلالات جنسی در زنان است که تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس زناشویی و جنسی آنان ، کیفیت زندگی ، خلق و خو و روابط زناشویی شان دارد.
عدم اعتماد به نفس زناشویی و جنسی در مردان هم وجود دارد و مردانی هم هستند که نگران نظر خانم ها در مورد هیکل و اندام خود هستند. قدرت نعوظ، اندازه آلت تناسلی ، عدم انزال زودرس و میزان توانایی در ارضا کردن همسر و رساندن او به اوج لذت جنسی، اعتماد به نفس مردان را بالا می‌برد. مردان
می توانند برای افزایش اعتماد به نفس خود در این زمینه تمایلات و نیازهای شخصی خود و همسر خود را بیشتر بشناسند .

برای اطلاعات بیشتر راه های افزایش اعتماد به نفس جنسی را حتما مطالعه کنید.

 

جهت خرید کاندوم تحریک کننده از فروشگاه اینترنتی کاندوم کلیک کنید.