چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


اعتقادات عجیب درباره کاندوم

در مقاله قبل با تعدادی از باورهای عجیب درباره کاندوم آشنا شدید، در این مقاله به برخی باورهای اشتباه دیگر در مورد استفاده از کاندوم می پردازیم.
کاندوم خیانت را راحت می کند
عده ای بر این باورند از آن جا که استفاده از کاندوم خطر ابتلا به بیماری ها و ترس از بارداری ناخواسته را تا حد زیادی از بین می برد، باعث تشویق افراد به بی بند و باری جنسی و خیانت می گردد.
حقیقت این است که بی اخلاقی جنسی و بی بند و باری مساله ای فراتر از استفاده از کاندوم و سایر وسایل پیشگیری است و در واقع یک تنش روانی است. تا زمانی که فردی به لحاظ روانی مستعد خیانت کردن باشد، وجود و یا عدم وجود وسایل پیشگیری تاثیر چندانی بر رفتار آن فرد نخواهد داشت و این تفکر از اعتقادات عجیب درباره کاندوم است که تصور کنیم نبود کاندوم می تواند عامل بازدارنده ای برای خیانت باشد!

اعتقادات عجیب درباره کاندوم

اعتقادات عجیب درباره کاندوم

اعتقادات عجیب درباره کاندوم

بسیاری به اشتباه فکر می کنند که استفاده از کاندوم باعث کم شدن میل جنسی در آقایان می شود؛ در صورتی که تا به حال هیچ مدرکی که نشان دهد استفاده از کاندوم باعث هرگونه ناتوانی جنسی می شود به دست نیامده است. این موضوع که برخی از آقایان ممکن است در زمان استفاده از کاندوم دچار اختلال نعوظ شده و خیلی دیر به انزال برسند یا هرگز به انزال نرسند، در حقیقت مربوط به کاهش سطح تحریک پذیری آنان بوده و با استفاده از انواع ژل های آمیزشی می توان این مشکل را مرتفع کرد.
برخلاف این باورهای عجیب درباره کاندوم چیزی که واقعیت دارد این است که کاندوم به دلیل داشتن انواع، طعم ها و رایحه های مختلف به هرچه بیشتر شدن لذت جنسی کمک می کند و زوجین می توانند بدون نگرانی از بیماری های جنسی و بارداری فقط به لذت بردن از رابطه تمرکز کرده و حداکثر لذت جنسی را تجربه نمایند.

اندازه آلت تناسلی

بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند که مردانی که اندازه آلت تناسلی آن ها بزرگ تر یا کوچک تر از حالت استاندارد است قادر به به پیدا کردن کاندوم در سایز مناسب خود نیستند. در حالی که کاندوم سایزبندی دارد.
استفاده از کاندوم فقط برای افراد خاص و در موفعیت های خاص است
بعضی از آقایان و خانم ها اعتقاد دارند استفاده از کاندوم مردانه فقط مختص افرادی است که دارای روابط جنسی خارج از چارچوب ازدواج هستند و تعدد روابط و شریک جنسی دارند. در صورتی که چنین نیست و صرف نظر از این باورهای عجیب درباره کاندوم، در هر نوع رابطه جنسی ای کاندوم می تواند موجب جلوگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته گردد.