دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


اشتباهات زنان در رابطه زناشویی

داشتن یک رابطه جنسی خوب به هر دو جنس زن و مرد بستگی دارد و اگر یک طرف فعال و طرف مقابل بی انگیزه و بی تفاوت باشد به مرور زمان در فرد مقابل اثر منفی گذاشته و او هم بی تفاوت خواهد شد و این یک زنگ هشدار برای هر دو است. رابطه جنسی یک رابطه به شدت دو نفره است اما گاهی زنان به دلیل حساسیتی که دارند در این رابطه دچار اشتباهاتی می شوند که جبران کردن آنها خیلی سخت و گاه بی نتیجه خواهد ماند. اگر در رابطه جنسی و تعامل با شوهرتان موارد زیر را در خود مشاهده می کنید سعی در تغییر آنها داشته باشید. در این مقاله به اشتباهات زنان در رابطه زناشویی پی خواهیم برد. اشتباهات زنان در رابطه زناشویی

اشتباهات زنان در رابطه زناشویی

همیشه مردها باید پیشقدم شوند: یکی از بدترین رفتارهایی که یک زن نسبت به شوهر خود دارد این است که در ظاهر نشان می دهد که به رابطه جنسی نیازی ندارد و عقیده دارد که فقط مرد باید پیشقدم در رابطه جنسی باشد. نتیجه چنین عملی این است که اینجا دیگر مرد تامین کننده نیاز جنسی شما محسوب نمی شود و فقط یک تامین شونده است و دیگر آن رضایت و آرامش و اعتبارش از او گرفته می شود. پس بانوی عزیز شما هم گاهی برای برقراری رابطه جنسی با همسرتون پیشقدم شوید و نشان دهید که شما هم به این رابطه نیاز دارید.

از خود واقعی تان خیلی فاصله نگیرید: به طبع طبیعی بودن هر چیز خیلی بیشتر افراد را جذب می کند تا اینکه آنقدر آرایش چهره و اندام داشته باشید تا خود واقعی تان را فراموش کرده باشید ، بنابراین به علایق همسرتان هم توجه کنید و حد اعتدال را رعایت کنید. مردان طبیعی بودن زن را در رابطه جنسی خیلی دوست دارند تمیز و مرتب باشید و آرایش هم داشته باشید اما در آرایش کردن اغراق نکنید.

با همسرتان صحبت کنید: در این زمینه با همسر خود حیا و عفت را کنار بگذارید چرا که او نزدیکترین فرد به شما است و بعضی نیازهای شما را فقط او می تواند برآورده کند و اگر نتوانید تمایلات و خواسته‌هایتان را با او در میان بگذارید به مشکل بزرگی بر خواهید خورد. پس سعی کنید به همسر خود بگویید که چه چیز‌هایی را در رابطه جنسی دوست دارید و چه چیز‌هایی را دوست ندارید.

تظاهر نکنید: گه گاهی به ارگاسم و ارضای جنسی نرسیدن خیلی مهم نیست اما مشکل زمانی یزرگ می شود که بخواهید در مورد آن، تظاهر یا وانمود کنید طوری که به یک وضعیت معمول در بیاید و عادت به این کار کنید که باعث آسیب رساندن به سلامت جسم و روح شما می شود. خجالت نکشید و به همسر خود بگویید که چه می‌خواهید و چه طور باید آن کار را انجام دهد تا شما به ارگاسم و اوج لذت جنسی برسید.

اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار نکنید: مردان بر خلاف زنان قدرت بصری بسیار بالایی دارند و با دیدن بسیار تحریک و بر انگیخته می شوند بنابراین همیشه اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار نکنید و تنوع ایجاد کنید.

بی انگیزه نباشید: برخی زنان این طور تصور می کنند که این مردان هستند که باید رابطه جنسی را شروع و در ادامه مدیریت کنند اما این تفکر اشتباه است و مردان هم تمایل دارند که زنان اولین قدم را به سوی رابطه جنسی بردارند و معاشقه را شروع و ادامه دهند.

تعیین زمان نکنید: یکی از کارهای اشتباه زنان در رابطه جنسی این است که برای برقراری یک رابطه زمان تعیین می کنند و خارج از آن تایم مرد را منع کرده و از خود رانده می کند. زمان تعیین نکنید و هر زمان که شرایط فراهم بود و هر دو طرف مایل بودند یک رابطه عاشقانه و لذت بخش را با همسر خود شروع کنید.

بهداشت فردی بسیار حائز اهمیت است : اگر می‌خواهید از یکدیگر نهایت لذت را در رابطه جنسی ببرید، سعی کنید قبل از برقراری یک رابطه جنسی  سالم دوش بگیرید و خود را مرتب و آراسته کنید و عطر و لباسی را که همسرتان دوست دارد به بدن خود بزنید و همیشه تنوع ایجاد کنید تا همیشه جذاب باشید.

مقایسه کردن ممنوع: این حس در مردان که می توانند نیاز جنسی همسر خود را به خوبی تامین کنند و یک رابطه جنسی خوب و لذت بخش با همسر خود دارند حس مردانگی او را بسیار تقویت و دو چندان می کند. این را بدانید که مردان در رابطه با مسائل جنسی و مقایسه شدن با مردان دیگر بسیار حساس هستند چرا که رقابت کردن و حس برتری نسبت به سایر مردها در ذات و طبیعت مردان است .

با یکدیگر صحبت کنید: تنها راه برای رسیدن به یک رابطه جنسی رضایت بخش صحبت کردن مستقیم درباره رابطه جنسی است با همسرتان است. همسر شما نمی داند که در ذهن شما چه می گذرد و چه می خواهید خجالت نکشید و مطمئن باشید اگر حرف هایتان را مستقیم و صمیمانه بزنید همسرتان به شما گوش خواهد کرد.

 

برای خرید کاندوم جهت برقراری یک رابطه جنسی سالم می توانید به فروشگاه اینترنتی کاندوم مراجعه کنید .