چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


اشتباهات رایج در قرار دادن کاندوم

اشتباهات قرار دادن کاندوممی تواند دردسر آفرین باشد. کاندوم ها یکی از بهترین وسایل برای پیشگیری از بارداری هستند که اگر به طور درست استفاده شوند، تا 98 درصد از بروز بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی جلوگیری می کنند. اما بسیاری از افراد هنوز در مورد اشتباهات هنگام استفاده از کاندوم نیاز به راهنمایی دارند.
استفاده از کاندوم راحت است اما در حین استفاده از کاندوم در زمان برقراری رابطه جنسی، می توانید دچار اشتباهات بزرگی در این مورد شوید. در این جا به برخی از اشتباهات رایج در قرار دادن کاندوم می پردازیم.

"<yoastmark

اشتباهات قرار دادن کاندوم در پاره کردن بسته

برخی از افراد از دندان خود یا اجسام نوک تیز نظیر قیچی، چاقو، انگشتر و حتی ناخن تیز برای این کار استفاده می‌ کنند. این کار باعث می ‌شود که کاندوم صدمه دیده یا دچار پارگی شود و فرآیند حامله شدن رخ دهد.

کامل باز کردن کاندوم

کامل باز کردن کاندوم پیش از استفاده از آن باعث می ‌شود که شل شده و به خوبی عمل نکند.

اشتباه گذاشتن آن بر روی آلت

گاهی اوقات افراد کاندوم را وارونه گذاشته و بعد از این ‌که متوجه این مسئله می‌شوند آن را درآورده و درست می‌ گذارند. این کار بسیار خطرناک است؛ چرا که سطح بیرونی آن ممکن است آغشته به برخی مواد پیش از انزال باشد که می ‌تواند به بارداری بینجامد.

اشتباهات قرار دادن کاندوم با استفاده از روغن

نکته مهمی که باید بدانید این است که از روغن ‌های مناسب همراه با کاندوم استفاده نمایید. استفاده از محصولاتی که برای روابط جنسی تولید نشده اند و اغلب مبتنی بر روغن هستند، باعث خورده شدن کاندوم و در نهایت شکسته شدن کاندوم می گردد.

خارج نکردن هوای کاندوم

پیش از گذاشتن کاندوم باید هوای کمی را که در داخل آن وجود دارد خالی کنید. عدم انجام درست این کار باعث پارگی کاندوم می ‌شود.

باقی نگذاشتن فضا

سعی کنید در نوک کاندوم کمی فضا بگذارید. این کار موجب می شود تا در زمان تخلیه اسپرم، نیازی به درآوردن کاندوم نداشته باشید.

دیر گذاشتن کاندوم در رابطه جنسی

برخی افراد در زمان آمیزش بعد از این که دخول تا حدی شروع شده، به سراغ گذاشتن کاندوم می روند. این مساله به راحتی باعث انتقال بیماری های مقاربتی می گردد.

درآوردن کاندوم پیش از اتمام کار

این کار به نوعی استفاده‌ بی ‌مورد از کاندوم است.

اشتباهات قرار دادن کاندوم با دیر کندن کاندوم

این کار باعث تراوش اسپرم می‌ شود. بسیار مهم و حیاتی است که سریعاً کاندوم را بعد از استفاده دربیاورید.

خرید کاندوم تاریخ گذشته

قبل از خرید کاندوم حتما تاریخ انقضا آن را چک کنید؛ چرا که اگر از تاریخ آن گذشته باشد خاصیت کشسانی خود را از دست می‌ دهد. می توانید کاندوم مورد نظر خود را از میان محصولات زناشویی فروشگاه روم نمیشه همراه با تاریخ مصرف به روز پیدا کنید.

عدم نگهداری درست

برخی از افراد کاندوم‌‌ را در جعبه ‌های خود نگه می ‌دارند که این کار می ‌تواند به بافت آن آسیب برساند و یا با قرار دادن آن در معرض نور خورشید، خاصیت کشسانی آن از بین می ‌رود.

اشتباهات قرار دادن کاندوم با عدم بررسی سلامت

وقتی کاندوم را از بسته بیرون می آورید باید نگاهی به آن بندازید تا ظاهرش سالم باشد و اگر مشکلی در آن وجود داشت، متوجه شوید اما اکثر مرد ها این کار را انجام نمی دهند.

استفاده مجدد از کاندوم

از کاندوم برای دو بار استفاده نکنید و یا برای انجام رابطه جنسی مجدد از همان کاندوم استفاده نکنید؛ زیرا در این صورت احتمال بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی وجود خواهد داشت.

استفاده از دو کاندوم به صورت همزمان

ساختار کاندوم ها به گونه ای طراحی شده از یک طرف لیز و از طرف دیگر بدون لیزی است. استفاده همزمان از دو کاندوم دردسرهای بزرگی در پی خواهد داشت.

اصلی ترین اشتباهات قرار دادن کاندوم، استفاده نکردن!

بدون شک کاندوم یکی از بهترین راه حل ها، برای جلوگیری از بارداری و بیماری های جنسی از قبیل ایدز و تبخال و بسیاری از بیماری های ناخوشایند دیگر می باشد. این اجازه را ندهید وجود مشکلات کاندوم نظیر جنس کاندوم، بو و عطر آن، اندازه، نحوه استفاده و هر علت دیگری شما را وادار به استفاده نکردن از این ابزار مهم گرداند.

بسیاری از افراد فکر می کنند که می دانند که چطور از کاندوم استفاده کنند اما داستان به همین سادگی نیست و اشتباهات رایج در قرار دادن کاندوم بسیار ساده می باشد که با رعایت موارد فوق می توانید از روابط جنسی خود حداکثر لذت را ببرید.