دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


استفاده از تامپون

استفاده از تامپون یا پنبه قاعدگی اخیرا بسیار رایج شده است و بانوان بسیاری علاقه مند هستن آن را به جای نوار بهداشتی استفاده کنند زیرا بسیار راحت تر است و پاکیزگی بیشتری دارد.

تامپون یا پنبه فشرده قاعدگی داخل واژ قرار گرفته و با جذب خون از بیرون آمدن آن جلوگیری می کند. از آنجا که این پنبه کاملا فشرده است می تواند ده برابر حجم خود خون را جذب کرده و همچنان هیچ لکه ای به بیرون پس ندهد. برای استفاده از تامپون با ما همراه باشید تا جوانب آن را بررسی کنیم. قبلا درباره استفاده از کاپ قاعدگی صحبت کردیم اکنون به تامپون می پردازیم.

استفاده از تامپون

استفاده از تامپون

روش استفاده از تامپون

ابتدا از داروخانه تامپون تهیه کنید. تامپون ها به صورت بسته ای و به صورت دانه ای به فروش می رسند.

برای استفاده از تامپون ایتدا دست ها را با آب و صابون شست و شو دهید سپس پلاستیک روی تامپون را باز کنید. برای قرار دادن تامپون می توانید روی توالت فرنگی نشتسته باشید و یا به صورت ایستاده و خوابیده ان را بگذارید به هر حال خودتان باید بررسی کنید کدام حالت برای شما بهتر است و احساس بهتری دارد.

 

تامپون یک نخ دارد که از آن آویزان است دقت کنید این نخ حتما به انتها تامپون متصل باشد. سپس قسمت پنه ای را در دست بگیرید و با دست دیگر لبه های واژن را باز کنید و تامپون را با انگشت یا اپلیکاتور(وسیله ای برای داخل کردن تامپون) در داخل دهانه واژن قراردهید.

تامپون را به آرامی داخل واژن قرار دهید تا وارد واژن شود. اگر پرده بکارت دارید تامپون از سوراخ این پرده گذر خواهد کرد و وارد واژن خواهد شد.

زمانی که انگشت و یا انتها اپلیکاتور با بدن برخورد کرد یعنی تامپون کاملا داخل بدن قرار گرفته است.

 

وقتی که تامپون به محل مناسبش رسید با انگشت اشاره لوله داخلی را به لوله خارجی فشار دهید. اگر با اپلیکاتور تامپون را گذاشتید با انگشت شصت آن را جدا کنید. پس از گذاشتن هیچ احساسی نخواهید داشت. چنانچه پس از استفاده از تامپون احساس ناخوشایندی داشتید حتما آن را اشتباه قرار داده اید.

خروج تامپون

زمانی که احساس کردید مدت زمان استفاده از تامپون به اتمام رسیده است. باید آن را از بدن خارج کنید. با آرامش در حالتی قرار بگیرید که دسترسی به واژن برای شما راحت تر است. اگر متوجه شدید عضلات واژن منقبض شده اند و اجازه خارج شدن نمی دهند احتمالا دچار استرس و اضطراب هستید. چند لحظه آرام بگیرید و سپس نخ آن را بکشید تا بیرون بیاید. اگر همچنان دچار انقباض هستید اصرار به بیرون کشیدن آن نکنید زیرا نخ را پاره می کنید.

آرامش خود را حفظ کنید و به آرامی امتحان کنید. اگر هم نخ گم شده بود یا پاره شده بود نگران نباشید. واژن هر چیزی که داخلش باشد را به خوبی می تواند به بیرون هدایت کند. اگر مانند زایمان کمی به سمت پایین فشار وارد کنید تامپون به سوارخ واژن رسیده و به راحت می توانید آن را با دست بردارید.

درحالتی که تامپون داخل واژن گیر کرده بود از دوش واژینال استفاده کنید احتمالا مشکل رفع خواهد شد اما اگر به هیچ وجه خارج نشد به نزدیک ترین بیمارستان یا کلینیک بروید و احساس خجالت نداشته باشید زیرا این مسئله برای پزشکان کاملا طبیعی است.

پس از استفاده از تامپون نباید آن را در چاه توالت بیاندازید زیرا تجزیه نمی شود و موجب گرفتکی چاه خواهد شد.

مدتی زمانی که تامپون می تواند داخل واژن بماند.

تامپون باید هر 4 الی 8 ساعت یکبار از واژن خارج شود و بیش از این داخل واژن نماند. هرچه خونریزی شما شدید تر باشد تعویض تامپون باید سریعتر انجام شود. اگر خونریزی بالایی دارید نوعی از تامپون را تهیه کنید که میزان جذب بالاتری دارد زیرا تعویض مداوم آن ممکن است به واژن آسیب بزند. تعویض زیاد تامپون رطوبت واژن را از بین خواهد برد و موجب خواهد شد.

بهداشت در دوران پریود کمک می کند رابطه جنسی بهتری داشته باشید. برای برقرار کردن رابطه جنسی بی عیب و نقص محصولات زناشویی از جمله امکان خرید کاندوم در فروشگاه روم نمیشه فراهم شده است تا با خیالی آسوده تر به بررسی قیمت کاندوم بپردازید و خرید خود را ثبت کنید تا محصول را در بسته بندی محرمانه تحویل بگیرید.