سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


استفاده از آی یو دی

استفاده از آی یو برای بانوانیست که تمایل دارن به طور دائم از یک روش پیشگیری از بارداری استفاده کنند. آی یو دی یک دستگاه است که در بدن خانم ها قرار داده می شود و با آزادسازی دائمی هورمون موجب پیشگیری از بارداری می شود.
البته آی یو دی نوع دیگری هم دارد که به آن آی یو دی مسی می گویند و با آزادسازی یون های مس مانع لقاح می شود. کاندوم یکی از بهترین محصولات زناشویی پیشگیری از بارداری است اما عده ای ترجیح می دهند به جای خرید کاندوم سایر روش ها را امتحان کنند تا بتوانند رابطه ای اسکین تو اسکین را تجربه کنند.
در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا همه چیزی را درباره آی یو دی به شما بگوییم.

استفاده از آی یو دی

استفاده از آی یو دی

استفاده از آی یو دی

آی یو دی یک وسیله تی شکل است که در حفره رحم جایگذاری می شود و مانع از بارداری می شود. آی یو دی باید توسط پزشک متخصص زنان و یا ماما که صلاحیت این کار را دارد کا گذاشته شود.
مراحل کار گذاری آی یو دی بدین شرح است:
برای استفاده از آی یو دی اول باید باردار نباشید.
ثانیا تاکنون سابقه یک بار زایمان داشته باشید.
عفونت واژینال نداشته باشید، در صورت مشاهده عفونت ابتدا دوره درمان را آغاز می کنید و سپس نسب به جا گذاری آی یو دی اقدام کنید.
قبلش تست پاپ اسمیر انجام دهید و جواب مثبت باشد.

شرایط جاگذاری IUD

در روزهای آخر پریود به پزشک مراجعه کنید تا در حالتی که دهانه رحم باز است آی یو دی جا گذاری شود.
پزشک ابتدا وسله ای به نام اسپکلوم را داخل رحم جا گذاری می کند و سپس آی یو دی را به داخل رحم می برد و در بهترین جا قرار می دهد.
برای استفاده از آی یو دی فقط کافیست چند دقیقه زمان صرف کنید تمام کارها به سرعت قابل انجام است.

کاندوم یا IUD

قیمت کاندوم در مقایسه با IUD بسیار کمتر است اما افرادی که به جنس لاتکس کاندوم حساسیت نشان می دهند و یا می خواهند از دوروش پیشگیری از بارداری به صورت هم زمان استفاده کننده علاقه مند به جایگذاری IUD می شوند.
کاندوم به راحتی در دسترس است و جز حساسیت تاکنون مشکل دیگری در رابطه با آن گزارش نشده است اما استفاده از آی یو دی مشکلاتی همچون سرد مزاجی و ایجاد خونریزی در اثر جابه جایی را خواهد داشت. آی یو دی همانند بستن لوله های رحم می تواند پیشگیری خوبی از بارداری انجام دهد با این تفاوت که قابل بازگشت است.