سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


احتمال بارداری با کاندوم

به دلیل مشکلات فراوان و یا سلایق شخصی، بیش از نیمی از زوجین جوان تمایلی به بارداری در سال های اولیه زندگی مشترک خود ندارند. همین عامل دلیل محکمی بر استفاده از انواع و اقسام راه های پیشگیری از بارداری همچون استفاده از کاندوم می باشد. استفاده صحیح از کاندوم و رعایت نکات کلیدی مربوط به آن، به مراتب باعث کاهش احتمال بارداری با کاندوم می ­شود. کاندوم مردانه تاثیر بیشتری در جلوگیری از بارداری نسبت به کاندوم زنانه دارد و استفاده از کاندوم مردانه در پیشگیری از بارداری توصیه می شود. البته استفاده از این وسیله نتیجه ۱۰۰ درصد در پی نخواهد داشت.

کاندوم در صورتی که درست استفاده شود، می‌تواند از بارداری ناخواسته و بیماری ‌های مقاربتی پیشگیری کند و به احتمال ۹۸ درصد از بارداری پیشگیری می کند. یعنی در صورت استفاده صحیح از کاندوم، احتمال بارداری تنها  2درصد است. ولی در صورت عدم استفاده صحیح از کاندوم، احتمال بارداری بالا می رود.

"<yoastmark

احتمال بارداری با کاندوم

متاسفانه یک مقاله جدید که 50 بررسی درباره استفاده از کاندوم در سراسر جهان را بازبینی کرده است، نشان می‌ دهد که خطا های هنگام استفاده از کاندوم بسیار شایع است.

شایع ‌ترین این اشتباه‌ ها گذاشتن دیر هنگام یا برداشتن زود هنگام کاندوم، باقی نگذاشتن فضا در نوک کاندوم برای جمع شدن اسپرم و بی‌توجهی نسبت به آسیب‌دیدگی کاندوم پیش از استفاده از آن بود.

 

در زیر برخی از عامل ‌هایی که روی احتمال بارداری حتی با استفاده از کاندوم تاثیر می گذارد را ذکر می کنیم:

احتمال بارداری با کاندوم در اثر پاره شدن کاندوم 

کاندوم در اصل یک وسیله ساده و اختراع باور نکردنی می باشد که استفاده از آن باعث رضایت بسیاری از زوجین شده است. طبق آمار های اخیر بیش از ۱۵ بیلیون کاندوم سالانه توسط زوجین برای داشتن رابطه محافظت شده٬ استفاده می گردد.

۹۸ درصد موثر بودن استفاده از کاندوم به این معناست که فقط ۲ تا ۳ درصد از این ۱۵ بیلیون کاندوم استفاده شده در زمان برقراری رابطه واژینالی پاره شده است. یعنی اگر شخصی به درستی از کاندوم استفاده کند فقط ۲ تا ۳ درصد احتمال حامله شدن با کاندوم وجود دارد .

 

نبودن فضا در سر کاندوم جهت خروج منی

بیشتر زوجین تصور می کنند که استفاده از کاندوم بسیار راحت هست اما حقیقت این است که استفاده از کاندوم آنقدر هم که تصور می کنند راحت و بی دردسر نیست. باید از کاندوم  طوری استفاده کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود. اگر فضایی را در نوک کاندوم برای ریختن مایع منی در آن قرار بدهید٬ احتمال بارداری کمتر می شود .

 

نگهداری در شرایط نادرست

کاندوم ‌ها باید از حرارت، نور و رطوبت دور نگه داشته شوند، زیرا این عوامل احتمال پارگی یا سوراخ شدن آن را افزایش می‌ دهند.

 

اتمام تاریخ مصرف کاندوم

کاندوم‌ ها نیز به مانند تمام وسایل بهداشتی دارای تاریخ انقضا می‌ باشند. در صورت گذشتن تاریخ مصرف، کاندوم ‌ها شکننده شده و احتمال پارگی در آن بیشتر می ‌گردد و احتمال حامله شدن با کاندوم تاریخ مصرف گذشته بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است برای خرید کاندوم از فروشگاه های معتبری همچون روم نمیشه استفاده کنید.

 

سایز نامناسب کاندوم برای آلت

آلت تناسلی برخی از مردان کوچکتر یا بزرگتر از اندازه طبیعی آن است، بنابراین بایستی در هنگام انتخاب سایز کاندوم دقت نموده و سایز مناسب را خریداری نمایید تا احتمال بارداری با کاندوم به صفر برسد.